REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 21 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Maciej Deja02.09.19 (17:21)

Pożar łodzi w Los Angeles. 34 osoby uwięzionych na pokładzie

Pożar łodzi u wybrzeży amerykańskiego Los Angeles - trwa akcja ratunkowa. Pięciu osobom z górnego pokładu udał się uciec - na płonącej łodzi zostało 34 pasażerów. Wszyscy zostali uznani za zaginionych, ale reporter CNN donosi o wielu ofiarach.
Ventura County Fire Department / twitter.com

Pożar łodzi został zgłoszony władzom ok. godz 3:30 rano lokalnego czasu. Straż Przybrzeżna Los Angeles poinformowała o zaangażowaniu w akcji "wielu jednostek ratowniczych".

Wiadomo, że pożar pojawił się na pokładzie ok. 30-metrowej łodzi pływającej w okolicy wyspy Santa Cruz. To kilkadziesiąt kilometrów od wybrzeży miasta Los Angeles. Reporter CNN donosi o "wielu ofiarach śmiertelnych".

REKLAMA

Pożar łodzi w Los Angeles. "Wiele ofiar"

mapy google

Straż Przybrzeżna informuje, że pięciu osobom udało się uciec z płonącej łodzi. Dwie z nich mają obrażenia nóg. Uratowało ich to, że przebywały na górnym pokładzie. Według CNN pożar uwięził pod pokładem aż 34 osoby. Wszystkie zostały uznane na razie za zaginione, ale szanse, by ktoś przeżył są niewielkie.

Łódź raz gaśnie i ponownie wybucha płomieniami. Jak mówią strażacy, to prawdopodobnie ze względu na płonące paliwo. - Wciąż nie możemy otworzyć kadłuba. Nie mamy informacji o żadnych ocalałych, ale musimy mieć nadzieję. Ktoś mógł dopłynąć do brzegu - powiedział Mike Eliason ze straży pożarnej hrabstwa Santa Barbara. Po ponad pięciogodzinnym pożarze, łódź spłonęła doszczętnie.

"Concepcion" - to nazwa jednostki, na której wybuchł pożar. To łódź do nurkowania zarejestrowana w Santa Barbara. Wypływając z portu kapitan jednostki zgłosił trzydniowy rejs - "Concepcion" miała wrócić do portu w poniedziałek.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij