REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla19.07.19 (20:21)

Poznań. 8 kg "soli do kąpieli" w myjni samochodowej

Myjnia samochodowa w Poznaniu była przykrywką dla handlu narkotykami. Policyjny pies wywęszył kilkanaście opakowań mefedronu oznaczonych jako "sól do kąpieli". Poznańska policja zatrzymała właściciela.
KMP w Poznaniu / Policja

Trop wiódł do myjni samochodowej. Policjanci zajmujący się na co dzień przestępczością pseudokibiców dowiedzieli się, że na poznański rynek narkotykowy dostarczany jest mefedron. Mundurowi weszli na teren myjni w nakazem przeszukania, towarzyszył im specjalnie wyszkolony pies.

Zwierzę wywęszyło kilkanaście schowanych torebek. W środku był brunatny proszek lub silnie skrystalizowana substancja. Właściciel myjni próbował zmylić policjantów, wskazując na oznaczenie torebek.

REKLAMA

Naklejki na niektórych opakowaniach mówiły, że jest to sól do kąpieli. Zachowanie wyszkolonego psa wskazywało jednak na co innego - informuje Andrzej Borowiak z poznańskiej policji.

KWP w Poznaniu / Policja
Poznańscy policjanci skonfiskowali 8 kg mefedronu o wartości co najmniej 320 tys. złotych.

Wstępne badania wskazały, że jest to aż 8 kg mefedronu. Wartość na czarnym rynku tak dużej partii narkotyków jest oceniana przez policjantów na co najmniej 320 tys. złotych. Mundurowi znaleźli także ponad 100 tys. złotych w gotówce.

Właścicielowi myjni grozi 12 lat więzienia. Prokurator przedstawił mu zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Mefedron to bardzo silnie uzależniający narkotyk. Dilerzy sprzedają go w postaci proszku, kryształków, tabletek albo kapsułek. Po zażyciu działa podobnie do ecstasy i kokainy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Próbowali przemycić niemal tonę. Niewiarygodne, gdzie ukryli ładunek

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij