REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Maciej Deja27.08.19 (15:40)

Premiera filmu Vegi niezagrożona. Misiewicz wycofał pozew

Bartłomiej Misiewicz zrezygnował ze swoich żądań wobec Patryka Vegi. Były rzecznik MON chciał przeprosin i miliona złotych zadośćuczynienia od reżysera filmu "Polityka". Premiera filmu stała pod znakiem zapytania.
Paweł Wiśniewski,Adam Jankowski,Reporter / East News

Bartłomiej Misiewicz domagał się też usunięcia z filmu scen z udziałem wzorowanej na nim postaci. Grany przez Antoniego Królikowskiego bohater m.in. zażywa narkotyki i wdaje się w homoseksualną relację z przełożonym.

Pełnomocnik Misiewicza złożył pozew do poznańskiego sądu, a ten skierował go do Warszawy. Z informacji "Gazety Wyborczej" wynika, że były rzecznik MON na początku sierpnia cofnął wniosek o wstrzymanie dystrybucji filmu Vegi. Postępowanie w tej sprawie zostało więc umorzone.

REKLAMA

Premiera "Polityki" 6 września. Bartłomiej Misiewicz wycofał pozew przeciw Patrykowi Vedze

Dziennikarze gazety ustalili też, że Misiewicz wycofał także cały pozew. "Czy były rzecznik MON zmienił zdanie i nie uważa już, że jego dobra osobiste zostały naruszone? Może porozumiał się z Patrykiem Vegą?" - zastanawiają się autorzy tekstu. Zwracają też uwagę, że zarówno pozwany, jak i pozywający przez kilkanaście dni udzielili w tej sprawie wielu wywiadów.

Zobacz też: Patryk Vega odpowiada Bartłomiejowi Misiewiczowi: Misiu, premiera "Polityki" i tak nastąpi

Przedstawiciel Misiewicza zapowiada wydanie "komunikatu prasowego" w bliżej nieokreślonym czasie. Patryk Vega również nie chce komentować sprawy. Premierę "Polityki" zaplanowano na 6 września.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij