Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Producent lodów Koral nie wstrzymuje reklam. Mimo choroby Wodeckiego

11
Podziel się

Od kilku tygodni Koral promuje markę lodów Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Twarzą kampanii jest Zbigniew Wodecki, który w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala z rozległym udarem. Mimo choroby muzyka, reklama nie zniknie z rynku.

Zbigniew Wodecki
Zbigniew Wodecki (PAP)
bEUiXphN

Firma PPL Koral nie będzie wycofywać reklam. Kampania z udziałem Zbigniewa Wodeckiego będzie kontynuowana mimo zaistniałej sytuacji - informuje portal Wirtualnemedia.pl, powołując się na oświadczenie 365 Agencji, która pracuje dla Korala.

Według relacji, natychmiast po otrzymaniu informacji o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego zarząd i dyrekcja firmy PPL Koral skontaktowali się z menedżmentem artysty i wspólnie ustalili, że reklama powinna dalej być wyświetlana.

W sprawie wypowiedzieli się eksperci Public Relations i reklamy. Nie mają wątpliwości, że kampania z udziałem artysty powinna trwać dalej. Oceniają, że każde wyświetlenie spotu to w tych realiach wyraz solidarności i forma życzenia powrotu do zdrowia.

bEUiXphP

- Nie mamy do czynienia z uwłaczającym zachowaniem, dwuznaczną postawą, a niefortunnym zrządzeniem losu. To może spotkać każdego z nas - uzasadnia Sebastian Stępak, managing director agencji MSLGroup Poland, cytowany przez Wirtualnemedia.pl.

O tym, że Zbigniew Wodecki został ambasadorem marki Bracia Koral informowaliśmy już w lutym. Dołączył tym samym do innych gwiazd estrady - Maryli Rodowicz i Dody. Lody reklamował też Daniel Olbrychski. Wodecki został ambasadorem marki Bracia Koral - Lody jak dawniej. To produkty, które na rynku są od kilku lat. Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral stworzyło pozycje "Lody jak dawniej" z okazji 35-lecia działalności.

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral - będące własnością braci Józefa i Mariana Koral - rozpoczęło swoją działalność w 1979 roku. W tej chwili firma posiada fabryki w Nowym Sączu, Limanowej i Rzeszowie. W jej asortymencie jest około 50 produktów.

bEUiXpiq
Źródło:
WP Finanse
KOMENTARZE
(11)
zxy
5 lata temu
Cyba już " po lodach". Artykuł nieco spóźniony.
NIE PISOWI
5 lata temu
Niech odda pieniądze jak nie chce żeby puszczali z nim reklamy.
wymarły dino
5 lata temu
Nie mam nic przeciwko temu...bardzo lubię p. Wodeckiego a jeszcze bardziej lody Koral. Polska dynamiczna firma o dobrych lodach należy sie wsparcie i Panu Wodeckiemu i polskiej firmie a nie pitolenie o Szopenie i głupie bojkotowanie lodów...
bEUiXpir
i o co chodzi...
5 lata temu
Kasa Misiu, kasa!
la
5 lata temu
Zawsze juz lody KORAL będą mi się kojarzyły z udarem! Nie kupię ich więcej
lol
5 lata temu
czy tylko jedną osobę to spotkało ............................................................... ???????????????????????????????????????????????/ wyjdzie to wyjdzie , nie wyjdzie to nie lol
ff
5 lata temu
Dzieki Rodowicz i Dodzie nie jadamy tych lodow.
we
5 lata temu
hajs wzial, reklama nagrana wiec nie widze powodu zeby ich nie wykorzystac...
solomonkejn
5 lata temu
to już wiemy proszę państwa, jaką markę lodów w tym roku bojkotujemy ... !!!
loker
5 lata temu
to fajne po lodach udar!!!
marek
5 lata temu
jak by reklamował gorzałę to było by niesmacznie :-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić