o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Prognoza pogody na wtorek

2
Podziel się

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. W całym kraju silnie wiało, a w niektórych miejscach odnotowaliśmy opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na wtorek od synoptyków mamy nieco lepszą prognozę. Ma być więcej słońca, a wiatr będzie coraz słabszy. Jego prędkość nie będzie przekraczać 50 km/h.

Zdaniem synoptyków, we wtorek wiatr nie będzie już tak silnie wiał
Zdaniem synoptyków, we wtorek wiatr nie będzie już tak silnie wiał (Pixabay.com)
bEKUfLsR

31 października aurę w kraju kształtować będzie skraj układu wyżowego z centrum nad Francją i Niemcami. Przez cały dzień na przeważającym obszarze Polski będzie pogodnie i słonecznie. Jedynie do południa na północnym-wschodzie i wschodzie kraju na niebie pojawi się więcej chmur. Od czasu do czasu występować będą słabe, przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem, które odczują szczególnie mieszkańcy Mazur, Podlasia, Mazowsza, Lubelszczyzny i Podkarpacia.
W górach opady śniegu.

Po południu przelotnie padać będzie już tylko na Suwalszczyźnie i w Karpatach. Na pozostałym obszarze wypogodzi się.

Niestety - wtorek zapowiada się chłodny. W ciągu dnia termometry wskażą od 4 stopni we wschodniej i centralnej Polsce do 8 stopni Celsjusza na zachodzie kraju. Zimno na przedgórzu Karpat - tam termometry pokażą od -3 stopni do 1 stopnia powyżej zera.

bEKUfLsT

Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1007 hPa.

Źródło: Cumulus

bEKUfLtu
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(2)
loo
4 lata temu
polecam you tube telewizja narodowa 2.0 tro ci rozjasni umysł
ch..b
4 lata temu
Sorki, że może trochę nie na temat, ale... Kurdupel "bez stołka" demoluje bezpowrotnie Polskę, a zadłużony po uszy i pogrążony w bezprawiu suweren się cieszy. Cóż my mądrzy możemy zrobić? Przecież nie wyjedziemy i nie oddamy tym chorym oszustom naszej Ojczyzny!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić