o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Tomek Orszulak
|

Radosław Sikorski w formie. "Prezes to wredny dziadyga"

98
Podziel się

Najpierw Radosław Sikorski nazwał Beatę Szydło "wrednym babsztylem", teraz ostro rozprawia się z Jarosławem Kaczyńskim. "Aby uniknąć oskarżenia o seksizm niniejszym oświadczam, że Prezes to wredny dziadyga" - napisał na Twitterze.

Radosław Sikorski
Radosław Sikorski (WP.PL, WP)
bEiVGlWZ

Były minister spraw zagranicznych w rządzie PO ostro atakuje PiS. Najpierw dostało się Beacie Szydło. W dość prymitywnych słowach nazwał premier rządu "wrednym babsztylem". Jej wypowiedzi nazwał "pisowskim bełkotem".

"Wredny babsztyl śmie grozić 'aferami,' w których nie postawiono nawet zarzutów, o wyrokach nie wspominając. Lepiej by przeprosiła za osławiony audyt, za haniebny list do przywódców Europy ws. Tuska i za próbę wrobienia chłopaka we własny wypadek samochodowy" - napisał Sikorski.

bEiVGlXb

Teraz jednak napisał o Jarosławie Kaczyńskim. "Aby uniknąć oskarżenia o seksizm niniejszym oświadczam, że Prezes to wredny dziadyga" - możemy przeczytać na Twitterze.

bEiVGlXC
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(98)
Donos z MI5
4 lata temu
NA ALE PACHOŁEK SIKORSKI= WIERNIE SŁUŻYŁ KACZYŃSKIEMU, A TERAZ OPLUWA ''RECE'' KTÓRE GO KARMIŁY !
Xxxxxc
4 lata temu
Cóż taki pajacyk może powiedzieć mądrego? Przecież jego koleś wielki pan minister także wypowiadał się ze żyjemy w państwie teoretycznym. Mogliby się nie kompromitować ci teoretyczni mezowie stanu
olo
4 lata temu
tej sikorski a ty kim jesteś co? bo po wypowiedziach jakie padają z twoich ust a wypluwasz ich dużo jesteś niekulturalnym, zakompleksionym, pustym i małostkowym chłopcem z małymi wydmuszkami i gilami pod nosem
bEiVGlXD
`POlak
4 lata temu
Sikorski, ty powinieneś już dawno siedzieć w więzieniu i mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walewska
4 lata temu
Lewo skośna grzywa już wszystko mówi o prostaku i chamie.
suseł
4 lata temu
Ośmiorniczka Vatowska
64-510 ZK Wro...
4 lata temu
A ja się cieszę ze PiS buduje nowe więzienia .
Bronek
4 lata temu
Do pierdla z Radkiem szczujnią. Platfusy kaput.
Moon
4 lata temu
Ma Pan bardzo ubogi i prostacki słownik jezyka polskiego Panie Sikorski.
Mila
4 lata temu
Panie "appelbaum" oddaj pan te "zajumane" w Sejmie pieniądze za paliwo "niby" przejechane prywatnym samochodem jako marszałek ! Panie appelbaum jest pan PRYMITYWNYM OSZUSTEM i ZŁODZIEJEM !
Jogi
4 lata temu
Nie myślisz chyba że pan Sikorski bombonierkę i kwiaty wręczy komuś kto jadem tryska , jest bez rozumu i bez zebów . Bardzo mądrze odpowiedział .
bim
4 lata temu
Ale tu dzisiaj pistrolli. Bardzo lubią ten portal.
Nick
4 lata temu
No cóż jedyna pozytywna postać i to nie do końca to rola Jarka w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc" po nim to już tylko równia pochyła i zjazd wizerunkowy w dół. W filmie nie musiał grać był po prostu sobą. Małym wrednym człowieczkiem i jest nim do dziś. Jedyne co go cieszy to skłócanie ludzi. Mentalnie pozostał w przedszkolu. Intelektualnie się rozwinął ale emocjonalnie cofnął.
bEiVGlXv
gość 44
4 lata temu
To zawsze był zwykły cham i burak w gajerku. "Jaka polska, Polski już nie ma" - to jego, tego śmiecia słowa czyż nie ?!?! Nosił teczkę za Jarkiem a teraz na niego pluje. Zresztą więcej takich buraków nadal się panoszy w życiu politycznym.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić