o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Refleks matki uratował ją i córkę. Dramatyczne nagranie

54
Podziel się

Ta sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Kobieta z małym dzieckiem chciała przejść przez ulicę na pasach. Nagle doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Tylko czujność matki ocaliła ją i dziecko.

Wszystko zarejestrował miejski monitoring
Wszystko zarejestrował miejski monitoring (Youtube.com)
bEEsdVAR

Wszystko działo się na ulicy Kościelnej w miejscowości Łobez, niedaleko Szczecina. Do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu, ale teraz napisał o nim "Nowy tygodnik łobeski".

Kierujący oplem corsą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, żeby przepuścić kobietę z dzieckiem. Gdy matka miała już wejść na ulicę, w osobówkę z impetem wjechał dostawczy Renault Master.

Sytuację zarejestrował miejski monitoring.

bEEsdVAT

Nagranie pokazuje, jakim refleksem wykazała się kobieta. Dzięki temu ani jej ani dziecku nic się nie stało.

bEEsdVBu
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(54)
Kierowca
4 lata temu
Więcej takich pieszych !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wypadków będzie bardzo dużo mniej.
Albert
4 lata temu
W takich miasteczkach łatwo zdaje się egzamin na prawo jazdy i widzimy efekty kierowcy dostawczaka który zapewne miał egzamin "na słowo" i teraz się uczy.
ank
4 lata temu
I to są właśnie skutki zatrzymywania się przed przejściem aby umożliwić przejście po pasach na drugą stronę jezdni. Kobieta z dzieckiem mogła kilka chwil później przejść bezpiecznie i nic by się nie stało gdyby poczekała. Tacy kierowcy nagminnie wþuszczają pieszych na przejście nie zwracając uwagi na to, czy mogą oni opuścić bezpiecznie przejście. I skutki są, dwa rozbite samochody i ubezpieczyciel będzie płacił za ich naprawę. A wystarczyło pojechać nie zatrzymując się przed przejściem dla pieszych.
bEEsdVBv
pit
4 lata temu
zapłacił za swoją uprzejmość- mniejsze zagrożenie by spowodował jechając dalej niz sie zatrzymując...
gh
4 lata temu
tak się kończy "na siłę" bycie uprzejmym-gościu w osobówce powinien przewidzieć że jak się zatrzyma to ktoś może mu w tył wjechać... a kobieta z dzieckiem na pewno mogłaby poczekać.
cyklista
4 lata temu
I znowu tyle strat przez JEDNEGO pieszego ! Przywileje "świętej krowy" do kasacji bo to działa w przeciwieństwie do zdrowego rozsądku i INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEMU !!!
ppp39
4 lata temu
SUPER Mama!!!
gdzie krokody...
4 lata temu
przeważony bus prawie nie hamuje. norma na polskich drogach
alik
4 lata temu
gość busem był w trakcie łapania elitarnego pokemona
Niesmak drogo...
4 lata temu
Kierowca dostawczaka miał bezwzględny obowiązek patrzeć przed siebie i zwolnić widząc hamującą corsę "utrzymując odstęp niezbędny do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu." (kodeks drogowy $19 p.3). Corsa miała sprawne światła stopu.
afasf
4 lata temu
BOR jechał..
asd
4 lata temu
No trochę jej brakowało jakieś 1 metr ale jak dla kogoś to blisko to spoko. Groźnie było ale bez przesady!!!!!!!!!!!
Ddd
4 lata temu
Ty obserwator co ty bredzisz że powinna grzecznie poczekać na swoją kolej żeby wejść na pasy z dzieckiem i może ktoś się zlituje i poczekam bo blokuje całe skrzyżowanie a kierowca Corsy nie powinien się zatrzymać ja rozumiem że nie wolno wybiegac na pasy ale po to jest przejście żeby przez nie przejść a przede wszystkim przy wszystkich pasach powinno się zwalniać poucz się trochę moze
bEEsdVBn
uve
4 lata temu
Dlatego ja nigdy nie zatrzymuje się i nie przepuszczam pieszych. Jak stoją to niech czekają, przynajmniej nie zginą.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić