o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Michał Zieliński
Michał Zieliński
|
aktualizacja

Rewolucyjna tesla i 97-latek. Jego reakcja napawa optymizmem

10
Podziel się

Niezależnie czy się ją kocha czy nienawidzi, Tesla to rewolucja na rynku motoryzacji jakiej nie było od dawna. O ile powoli przywykamy do samochodów z napędem elektrycznym, to dla osób starszego pokolenia ciągle może być to nowinka.

97-latek w Tesli Model S (fot. YouTube)
97-latek w Tesli Model S (fot. YouTube) (Youtube.com, YouTube/Zev Gitalis)
bEKgpKRh

Kanadyjczyk Zev Gitalis udostępnił wideo ze spotkania jego dziadka z Teslą Model S. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wiek głównego zainteresowany – w tym roku skończył 97 lat. Nietrudno się domyślić, że nie miał wcześniej do czynienia z samochodem elektrycznym. Jego reakcje to coś, czego dawno nie widzieliśmy.

97-latek wygląda na bardzo zafascynowanego nową technologią. Dopytuje o zasięg, baterie i sposób ich ładowania. Wreszcie wnuk zabiera go na przejażdżkę. Mężczyznę w pierwszej kolejności uderza wszechobecna cisza. Doświadczając niesamowitego przyspieszania tesli żartuje, że przydałby się jakiś spadochron. Boi się, że samochód oderwie się od ziemi jak samolot.

bEKgpKRj

Mówi też, że w swoim całym życiu nie widział czegoś tak przyszłościowego, jak ten samochód. Każdy aspekt auta zrobił na nim wielkie wrażenie. Do gustu przypadły mu nawet funkcja autopilota oraz ekran dotykowy zastępujący wszystkie przełączniki.

bEKgpKRK
KOMENTARZE
(10)
pik
4 lata temu
Zabawka dla bogaczy
M
4 lata temu
TESLA TRRATJACIO YOU TUBUBR
jhjhj
4 lata temu
wyglada jak urban, wszystko.
bEKgpKRL
just planting...
4 lata temu
hahahaha, te flagi.... czy to nie epatowanie nacjonalizmem własnej rodziny we własnym domu ;)
Myśliciel
4 lata temu
Auto prawie z 400 tyś.zł .... a przy otwieraniu drzwi skrzypią ......... hi,hi ...... reklama ,manipulacja ....... poczytajcie o koncepcji aut elektrycznych Elona Muska ....... drążenie kieszeni potencjalnych klientów ........ kto kumaty to zrozumie. Miłego dnia.
GOSC
4 lata temu
To przecież najzwyklejsza reklama .
Bret
4 lata temu
Imigranci z Izraela.
plenery net
4 lata temu
nigdy nie jest za pozno na wakacje - WWW PLENERY NET
nieoPiSany m...
4 lata temu
Już niedługo dzięki dobrej zmianie, nasze samochody elektryczne będą lepsze od ich samochodów elektrycznych:)
Wojna i rewiz...
4 lata temu
Te kilka milionów ,, uchodźców,, wcale nie ma za zadanie zniszczyć Niemiec. To w Niemczech zostaną z nich utworzone świetnie wyposażone dywizje zmechanizowane które zostaną przerzucone na Ukrainę. Po eskalacji konfliktu będą oni użyci do walki w Polsce o odebranie Pomorza ,Śląska,Mazur itp. To my Polacy odczujemy najbardziej okrucieństwo tych islamskich hord . Dziwnym zbiegiem okoliczności tak wielu pracowników byłego black water kręci się przy tych ,,islamskich biedaczkach,, .Idą czasy rewizji granic w Europie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić