o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Robert Biedroń dostał list z pogróżkami. "Tak dalej być nie może"

47
Podziel się

Lider Wiosny Robert Biedroń poinformował, że otrzymał list z pogróżkami. - Tak dalej być nie może, spirala nienawiści za bardzo się nakręca - ocenił Biedroń.

Robert Biedroń dostał list z pogróżkami
Robert Biedroń dostał list z pogróżkami (PAP, Adam Warżawa)
bDYToiwl

"Dzisiaj otrzymałem taką przesyłkę. Tak dalej być nie może. Spirala nienawiści za bardzo się nakręca" - poinformował na Twitterze Biedroń, publikując zdjęcie listu.

"Zagrajmy w grę. Masz 7 dni na ogłoszenie zakończenia działalności politycznej. W przeciwnym razie ostatni raz widzisz swoją rodzinę. Co wybierasz? Życie czy śmierć?" - napisano przesyłce, którą otrzymał Biedroń. Jej nadawca podpisał się jako "dominus vitae necisque" ("pan życia i śmierci" - przy. red.). Do listu dołączony był nabój.

bDYToiwn

Podobne przesyłki w ubiegłym tygodniu zostały wysłane do prezydentów 10 miast oraz Lecha Wałęsy. Pierwsza przesyłka z nabojem dotarła w piątek do prezydenta Krakowa, Jacka Majchrowskiego. Kolejne otrzymali włodarze Wrocławia, Rzeszowa, Łodzi, Poznania, Kielc, Koszalina, Lublina, Szczecina i Torunia.

W poniedziałek policja zatrzymała 28-latka podejrzewanego o wysyłanie pogróżek. Okazało się, że to Przemysław M., bezrobotny mieszkaniec Krakowa, przebywający w Warszawie. Wstępne badania kryminalistyczne potwierdziły, że to on wysyłał listy z pogróżkami.

W mieszkaniu wynajmowanym w Warszawie przez Przemysława M. policjanci znaleźli kolekcję naboi oraz atrapy broni maszynowej i krótkiej. Podczas przeszukania znaleziono także wiele listów zaadresowanych do polityków oraz substancję, którą mężczyzna chciał wsypać do kopert, tak by poparzyła adresatów.

bDYToiwt

Przemysław M. złożył obszerne zeznania. Wynika z nich, że - jak informowało rmf24.pl - nie tylko wysyłał listy z pogróżkami. W połowie marca mężczyzna planował dostać się na teren Sejmu wykorzystując do tego atrapy broni. Jak sam przyznał w rozmowie ze śledczymi, liczył się z tym, że zostanie zabity podczas tej akcji.

bDYToiwO
KOMENTARZE
(47)
PP
2 lata temu
Za popularność się płaci ...... Niestety nie wszyscy kochają Roberta
tom
2 lata temu
ja nie lubię BIEDRONIA , ale również tego co robi jakiś obłąkany typ , należy umieć oceniać sytuację i być obiektywnym w innym przypadku trudno to nazwać będziemy przestępcami
ABC
2 lata temu
Wątpię w to. Kto chciałby grozić choremu i nieszczęśliwemu człowiekowi
bDYToiwP
zzz
2 lata temu
Kępa też.
Pedagog
2 lata temu
Może wysyła człowiek chory psychicznie! Znam takiego, który nawet własne dzieci pozywa do sądu. Nie przyznaje się, że leczył się psychicznie. Teraz powinien się leczyć, a nie leczy. I tu problem, bo psychoza dotyka osoby inteligentne.
Juliusz Casea...
2 lata temu
Pewnie jakiś zazdrosny ex kochanek
heniek
2 lata temu
Nie możecie już dłużej służyć dwóm Panom tak więc musicie się zdecydować albo 6er6o6lio albo heniek
heniek Rambo
2 lata temu
Boże co za czasy dawniej pedałów nie brali do wojska. No ale od kiedy nastał Bergoglio wszystko stanęło na głowie!
antyteza 666 ...
2 lata temu
Spirala Anty Koncepcyjna
Deadth or Ali...
2 lata temu
Boże co się dzieje zamachowiec wypisuje Potocki na Uzi Tusk dostaje listy od 6 latki Biedroń pogrożki jeszcze chwila i heniek wyśle list gończy za Jorge Mario Bergoglio KOD ASCII 666.
Kosa
2 lata temu
Za to wszystko odpowie PiS.Zgniją w mamrze.
gość
2 lata temu
Zachowuj się jak człowiek i nie musisz się niczego obawiać a tak to sam się zastanów nad sobą i jak cię oceniają
Prowokacja
2 lata temu
Ten chłop oszalał już sam sobie listy wysyła.
bDYToiwH
Rav
2 lata temu
Komu najbardziej "Wiosna " przeszkadza? Raczej nie PiSowi. No to z jakiej opcji te groźby?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić