Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Rolnik dachował kombajnem. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy

5
Podziel się

Niewiele potrzeba, by pojazd wylądował na dachu. Przekonał się o tym 45-letni rolnik z gminy Krasnystaw, którego kombajn się przewrócił. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo, ale badanie wykazało, że był nietrzeźwy.

Kombajn po dachowaniu w gminie Krasnystaw
Kombajn po dachowaniu w gminie Krasnystaw (Materiały prasowe, Lubelska Policja)
bETkpAcB

Policjanci z krasnostawskiej komendy zostali wezwani do wypadku przy pracach polowych. Kombajn kierowany przez 45-letniego mężczyznę przewrócił się do góry kołami i przygniótł rolnikowi nogi. W wydostaniu się spod maszyny pomagał mu właściciel pojazdu. Poszkodowany trafił do szpitala i dopiero po dwóch godzinach funkcjonariusze mogli sprawdzić jego trzeźwość.

Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 0,4 promila alkoholu. Policja nie informuje, co grozi rolnikowi. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia. Wiadomo jednak, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

bETkpAcD

Dużo mówi się o nietrzeźwych kierowcach, ale temat prac polowych również jest istotny. Dlatego policja apeluje również o trzeźwość i rozsądek podczas korzystania z maszyn rolniczych.

bETkpAde
KOMENTARZE
(5)
rolnik
3 lata temu
Eee tam, troszku mu się skiby wygły i stąd cały problem!
precz
3 lata temu
Na drogach publicznych pełno szalejących kombajnów z oprzyrządowaniem zajmującym całą szerokość jezdni i nawet pobocze- wyminąć coś takiego to karkołomna sztuka, można wylądować na dachu w rowie. Policja przymyka na to oczy, a te święte krowy często jeżdżą po pijaku, ale są bezkarni, bo produkują nam żywność zatrutą chemikaliami i inne GMO. Stwarzają podwójne zagrożenie dla zycia i zdrowia!
Merkel
3 lata temu
Ciekawe ile szkód z oc sprawcy miał w ostatnich trzech latach????
bETkpAdf
asad
3 lata temu
chyba za szybko w zakręt wszedł, 15-20 na godzine?
Janek
3 lata temu
Zamontować tam fotoradar
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić