o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Rowerzystka potrącona przez Cimoszewicza. "Szokujące kulisy"

236
Podziel się

Znajomy Włodzimierza Cimoszewicza, który pomagał mu w dniu potrącenia rowerzystki, mógł wprowadzić w błąd policjantów. Gdy zastali go, wkładającego jej rower do bagażnika, twierdził, że kobieta zasłabła, a nie została potrącona - donosi wpolityce.pl.

Znajomy Włodzimierza Cimoszewicza może mieć kłopoty
Znajomy Włodzimierza Cimoszewicza może mieć kłopoty (Agencja Gazeta, Mateusz Skwarczek)
bDBihOlN

Portal braci Karnowskich pisze o "szokujących informacjach" w sprawie wypadku byłego premiera. Jak czytamy na wpolityce.pl, były ochroniarz i przyjaciel Cimoszewicza "mógł próbować zatuszować sprawę wypadku".

O wypadku na przejściu dla pieszych w Hajnówce poinformował policjantów lekarz, który zajął się ranną 70-latką - donosi "Super Express". Kobieta nie chce obciążać Włodzimierza Cimoszewicza, co oznacza, że może on wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

Cimoszewicz potrącił rowerzystkę

Włodzimierz Cimoszewicz po ujawnieniu informacji o wypadku zapewniał, że rowerzystka, którą potrącił, wjechała na pasy, a on potem udzielił jej natychmiastowej pomocy. Ta wersja jednak różni się od zeznań kobiety i informacji od osoby rzekomo "pracującej przy śledztwie", na którą powołuje się tabloid.

bDBihOlP

Rzecznik białostockiej prokuratury, która zajmuje się sprawą, zapowiada że w dalszym toku śledztwa może pojawić się wątek oddalenia się Cimoszewicza z miejsca wypadku. Za to grożą znacznie poważniejsze konsekwencje niż za samo potrącenie rowerzystki.

"Znajomy odwiózł kobietę do szpitala"

Z informacji wPolityce.pl wynika, że zamiast na policję, Cimoszewicz zadzwonił po wspomnianego znajomego. Mężczyzna który pojawił się na miejscu wypadku, odwiózł potem ranną kobietę do szpitala.

Później miał wrócić na miejsce wypadku i wkładać do bagażnika uszkodzony rower 70-latki. "W tej sytuacji zastał go patrol policji, który pojawił się na przejściu dla pieszych przypadkowo" - czytamy. Jak sugeruje wPolityce.pl, to właśnie wtedy miał wprowadzić w błąd policjantów, informując, że kobieta zasłabła, a nie została potrącona. "Próba oszukania policjantów znajduje się w protokole policyjnym, który trafił już do prokuratury" - donosi portal.

bDBihOlV

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

bDBihOmq
KOMENTARZE
(236)
Klon
2 lata temu
Ktoś kto rozjeżdża samochodem na przejściu dla pieszych człowieka i nie udziela mu pomocy oraz UCIEKA z miejsca wypadku ,jest przestępcą i powinien być aresztowany
Podbeskidzie
2 lata temu
przecież świadkowie jak i poszkodowana twierdza ,że rower prowadziła ,tylko Pan Cimoszewicz i jego funfel twierdzą inaczej ... a te 3 godziny od wypadku do powiadomienia policji ;-D hahahahahahaha co robili z Nią przez 3 godz. ? naprawiali nogę ? czy URABIALI ?????????? ;-D
toni .
2 lata temu
typowe metody, cynizm, kłamstwo.
bDBihOmr
dzidek
2 lata temu
I taki leśny emer-polityk chce doczołgać się do unii po kasę.
artek
2 lata temu
Co się spodziewać po tym śmieciu??? Człowiek bez kręgosłupa moralnego jak jego ojciec komunistyczny oprawca!!! Polacy nie głosujcie na to ZERO MORALNE!!!
Najnowsze komentarze (236)
ja jp2
2 lata temu
Ha ha niedługo będzie tak ze to Cimoszko przechodził po pasach a ta kobieta rozjexhalo.go rowerem On jak.rycerz poznał po.swój samochód i odniósł.panią do domu i przy pomocy ki
wawa
2 lata temu
Cimoszewicz jest slepy na prawe oko, do tego auto bez aktualnego przegladu Stary kłamca, razem ze swoimi koleżkami.Powinien być zatrzymany !!!!
Włodzimierz L
2 lata temu
to tak ciężko przyznać się do winy ?
Gość
2 lata temu
Typowe działania dla prawników to samo było z hanką. Kiedy to się skończy.
Gość
2 lata temu
Coś przycichła sprawa Timoszki czyżby już został odosobniony żeby nie mataczył.
Aw1977
2 lata temu
To cimoszko musiał kobietę zastraszyć , to w jego stylu .
Gerard
2 lata temu
Pewnie jakby Jaruzelski żył to też by go zapisali do Koalicji Europejskiej. Nie wiem czy Platforma jest już tak zdesperowana, że musi brać ludzi z PZPR. Moim zdanie nie musi i tylko sobie szkodzi.
Juhas
2 lata temu
Ubeckie metody znane mu z jego dobrych czasów.
bDBihOmj
Kolo z Pikolo
2 lata temu
Nie mógł tylko TUSZOWAŁ !
macias-ryba
2 lata temu
jestem tylko kierowcą i jeśli jest wypadek z osobami poszkodowanymi to nie można przestawiać pojazdów do przyjazdu policji a udzielenie pomocy to do tego służy karetka .No ale jak się jest Prawnikiem z wykształcenia to moża o tym nie wiedzieć
waciak66
2 lata temu
To własciwy temat dla portalu braci karnowskich ( te chłopaki zajmują się tylko najtrudniejszymi sprawami z którymi państwo nie potrafi sobie poradzić) skok - ów , srebrnej , rydzyka - nie znajdziesz
Ja tu widzę
2 lata temu
Matactwo !!!
gość
2 lata temu
Cimoszewicz, kolejny żyd, który ma reprezentować Polskę w Jewroprlamencie. Kiedy my się ich pozbędziemy z kraju? Jego syneczek też dołączył do POKO i KE.
gość
2 lata temu
Zadziałał jak typowy aparatczyk komunistyczny, zadzwonił po sprzątacza, a sam zniknął, żeby nikt nie powiązał go ze sprawą. Były ochroniarz, "przyjaciel" miał zająć się sprawą i zaproponować poszkodowanej gratyfikację za cierpienie w zamian za milczenie i nie wnoszenie oskarżenia. Komuna żyje proszę państwa i ma się dobrze.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić