o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Kamil Zajęcki
|

Rozpętał w metrze rasistowską awanturę. Pasażerowie szybko dali mu nauczkę

34
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie, które przedstawia awanturę w nowojorskim metrze. Widać na nim, jak biały mężczyzna z piwem w ręku wyzywa czarnoskórego pasażera. Po chwili pociąg dojeżdża na stację, drzwi otwierają się, a pasażerowie dają mu natychmiastową nauczkę.

Przepychanka w nowojorskim metrze.
Przepychanka w nowojorskim metrze. (YouTube)
bDmImOqd

Od pierwszych sekund nagrania słychać, jak mężczyzna wyzywa innego pasażera od "czarnuchów" i wykrzykuje pod jego adresem wulgarne słowa. Widać również, że dobrze się przy tym bawi.

Obrażany mężczyzna chciał porozmawiać ze swoim oprawcą, jednak ten nie zwracał na to uwagi. Sytuacji nie wytrzymali inni pasażerowie. Kiedy otworzyły się drzwi pociągu najpierw wyrzucili agresywnego pasażera ze składu, a kiedy ten wracał tłumacząc, że "ma prawo do przejazdu", obrzucali go butelkami, a podróżująca z nimi raperka Destiny Frasqueri wylała na niego wiaderko zupy.

bDmImOqf

- Kiedy uwieczniony na filmie mężczyzna zaczął się awanturować, jego ofiara pozdrowiła go i życzyła mu wszystkiego dobrego. Ten jednak nie dał się spławić i wszystko zadziało się bardzo szybko. Młoda kobieta i obrażany gentleman pokazali agresorowi na czym polega społeczna sprawiedliwość - powiedział autor nagrania w rozmowie z portalem Gothamist.

Film udostępniło i komentowało tysiące osób. Internauci szybko doszli do tego, że mężczyzna ma wykształcenie prawnicze, a swój dyplom bronił na Uniwersytecie w Nowym Yorku. Amerykańska policja nie aresztowała nikogo w tej sprawie.

bDmImOqG
KOMENTARZE
(34)
anty
3 lata temu
każdy uchodźca próbujący wjechać do Europy, powinien bezwzględnie na dzień dobry dostawać schabowego i setę, zje, wypije git!, a jak nie, to niech wraca do islamabadu!
Biały
3 lata temu
Siłą czarnego na jednego białego. Facet mówi prawdę, a elektorat Clintonówki kradnie mu telefon, oblewa wszystkim co mają pod ręką i kopie.
cde456
3 lata temu
Co się dziwić , większość białych w metrze boi się panicznie czarnych ,bo w metrze z nimi to nie przelewki ! Na ostatnie stacje strach jechać białemu >
bDmImOqH
Facet
3 lata temu
Gosciu wypil i zaczal glosno mowic za co afro amerykanie wyrzucili go z wagonu ,pobili i oblali goraca kawa. Jakby wyrzucili czarnego to bylyby znowu zamieszki na ulicach.
Ann
3 lata temu
Bo rasizm jest tylko wtedy, gdy agresorem jest bia*y... >:0
Najnowsze komentarze (34)
Aaaa
3 lata temu
Czarny grubas telefon zajumal heh jak bialy lezal w. Drzwiach
Michal Kupiec
3 lata temu
Co widac na filmie? Agresje rasistowską w stosunku do białego za jego poglądy. Nie tylko mowa nienawiści ale fizyczna przemoc rasizm wobec białego ze strony kolorowych!
san
3 lata temu
czarny to czarny tak samo jak biały to biały
stefan
3 lata temu
tak ,jasne , czarnego bronili sciema
Ton
3 lata temu
Żenujące z jednej strony pijak z drugiej czarni zachowujący sie podobnie.
Inferno
3 lata temu
Raperka w metrze przewoziła wiaderko zupy? WTF?
HGW
3 lata temu
Wyzywał ale ich nie bił tak jak oni to zrobili.
a skąd on?
3 lata temu
sam ściągnął czarnych niewolników do pracy bo wcześniej wybił Indian
bDmImOqz
AS
3 lata temu
to sa zadkie incydenty czemu nie pokazecie setki filmikow jak czarni bialych bija aSAS
leon
3 lata temu
Czarne bydło powoli przejmuje panowanie nad światem.
Deus Vult
3 lata temu
No koniec go okradli.. to też jest na nagraniu.
bob
3 lata temu
już .niedługo przekonacie się kto ma rację a bambusom w to graj
olo
3 lata temu
a ten grubas Afroamerykanin,w czerwonej czapeczce nie odpowie za kopanie leżącego??? i ta druga "lady" za zanieczyszczenie metra?
hdg
3 lata temu
a ten grubas Afroamerykanin,w czerwonej czapeczce nie odpowie za kopanie leżącego??? i ta druga "lady" za zanieczyszczenie metra?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić