REKLAMA
Odświeżone 19 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jakub Ruźniak13.09.19 (15:03)

Roztańczony policjant w Tajlandii. Kierując ruchem, dał się porwać muzyce

Na jednej z ulic mieście Ratchaburi w Tajlandii odbywała się parada z ludową muzyką i tańcami. Jednak tańczące na czele pochodu panie nie przykuły uwagi gapiów tak, jak policjant kierujący ruchem. Jego wyczucie rytmu widać na nagraniu, które błyskawicznie obiegło internet.
Viral Press / zrzut ekranu/youtube.com

Jako że przemarsz odbywał się tylko na jednym pasie ruchu, tuż obok uczestników parady przejeżdżały samochody w obu kierunkach. Żeby nie doszło do wypadku ruchem kierowało kilku policjantów, ale zachowanie Kanasy Chaemsawanga przykuło uwagę najbardziej.

REKLAMA

Można śmiało powiedzieć, że funkcjonariusz skradł show ludowym tancerkom. Za nimi za paradzie w Ratchaburi szły także woły, ciągnące udekorowane pojazdy, ale one również nie zdołały przyćmić bujającego się w rytm muzyki policjanta.

Nie ma co się dziwić. Chaemsawang zdecydowanie wczuł się w atmosferę zabawy, a energiczne ruchy nie przeszkadzały mu w poprawnym wypełnianiu obowiązków służbowych. Co więcej mężczyzna dodał swoje trzy grosze do melodii, gwiżdżąc przez policyjny gwizdek.

Zachowanie Chaemsawanga tak spodobało się gapiom, że wielu z nich uwieczniło jego ruchy na telefonach. Nagrania, które umieszczono w sieci, zostały odtworzone już kilka milionów razy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Tak trzeba zachować się, gdy policjant kieruje ruchem

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij