o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. Magdalena Drozdek
|

Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie przyprawia o zawrót głowy. Nowe informacje

0
Podziel się

Mogli rozstać się szybko i bez awantur, ale tak się nie stało. Zamiast pokojowych rozwiązań, zrobili medialną awanturę, która wciąż trwa. Brad Pitt i Angelina Jolie próbują rozwieźć się od 2016 roku. Wypłynęły nowe informacje o sprawie.

Angelina Jolie i Brad Pitt teoretycznie nie są jeszcze po rozwodzie.
Angelina Jolie i Brad Pitt teoretycznie nie są jeszcze po rozwodzie. (ONS.pl)
bDmGIgJh

Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie przypomina już brazylijską telenowelę, której końca nie widać. Pierwszy odcinek tego medialnego show zaczął się w 2016 roku, kiedy pojawiła się pierwsza oficjalna informacja, że para się rozstała i będzie rozwód. Chyba większość osób obserwujących aktorski duet spodziewała się, że historia z rozwodem potrwa może kilka miesięcy. A ciągnie się już prawie 3 lata.

Zobacz także: Zobacz: Największe "diablice" Hollywood: "Morze alkoholu, narkotyki i imprezy"

Według nowych informacji uzyskanych przez "The Sun", Pitt ma już dość przedłużającej się sprawy rozwodowej. O to, że jeszcze nie mają odpowiednich dokumentów kończących raz na zawsze ich małżeństwo, obwinia Angelinę.

bDmGIgJj

Czytamy: - Był niesamowicie cierpliwy przez większość czasu, choć żona wielokrotnie go testowała. Teraz ma już dość i nie da się więcej dociskać. Jest zmęczony tym, że Angelina co rusz przesuwa terminy spotkań w sądzie i z miesiąca na miesiąc opóźnia ostateczną rozprawę. Boleśnie przeciąga sprawę, która teraz przypomina jakąś grę.

Dziennikarze "The Sun" dotarli do informacji, że prawnicy Brada Pitta próbują przekonać sąd, by ten wyznaczył ostateczny termin, w którym Jolie będzie musiała podpisać papiery rozwodowe. Jeśli udałoby się ustalić z góry taką datę, Jolie nie dostosowawszy się do niej, musiałaby zapłacić karę.

A to jeszcze nie koniec tej telenoweli. Można się spodziewać, że kolejne odcinki pojawią się w mediach jeszcze kilkukrotnie. Tym bardziej, że podczas kwietniowej rozprawy w sądzie okazało się, że historia będzie ciągnęła się aż do… grudnia 2019 roku.

Również w kwietniu świat dowiedział się, że małżonkowie tak bardzo się nienawidzą, że nie chcą oficjalnie być przedstawiani jako mąż i żona. Doszło do precedensowej sytuacji w show-biznesie. Pitt i Jolie otrzymali sądowe dokumenty, że są singlami. Wtedy wiele światowych mediów pisało, że to koniec i że "są po rozwodzie". Nie do końca tak jednak jest.

bDmGIgJp

Przypomnijmy, że Angelina i Brad poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith" w 2005 roku. Ich płomienny romans był długo tematem numer jeden w mediach. Gwiazdorska para adoptowała dzieci, ale ślub wzięli dopiero w 2014 roku. Dwa lata później pojawiła się informacja o rozwodzie.

- W ciągu ostatnich lat życie Brada to było prawdziwe piekło. Brad zaczął wątpić, czy naprawdę znał prawdziwą Angelinę, ponieważ nigdy nie wyobrażał sobie, że kobieta, którą pokochał i którą poślubił, może zachowywać się w ten sposób - donosił informator "Hollywood Life".

W mediach pojawiają się dodatkowo informacje, że para będzie teraz kłóciła się o alimenty. A także plotki, że Angelina jest w związku z pewnym milionerem.

bDmGIgJK
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić