Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Madejski
Mateusz Madejski
|

Ryanair ostrzega: loty mogą być odwoływane przez gigantyczny strajk

6
Podziel się

Prezes Ryanaira Michael O’Leary zaapelował do pasażerów, by uzbroili się w cierpliwość w letnie miesiące. Loty mogą być odwoływane przez gigantyczny strajk kontrolerów lotów we Francji.

Przez najbliższe 5 lat Ryanair chce podwoić liczbę pasażerów w Warszawie
Przez najbliższe 5 lat Ryanair chce podwoić liczbę pasażerów w Warszawie (Shutterstock.com)
bETvalit

Francuscy kontrolerzy lotów już w ten weekend zaczęli strajk. Ma być on kontynuowany w większość wakacyjnych weekendów. - Trzeba się przygotować na spore zawirowania - nie ukrywa szef Ryanaira. - Tysiące pasażerów mogą ucierpieć, setki lotów mogą zostać odwołane - powiedział O’Leary w wywiadzie dla telewizji Sky News.

Przez Brexit będą problemy z lotami Ryanair? Zobacz wideo:

bETvaliv

Prezes irlandzkich linii lotniczych wyjaśnił, że dotnknięte protestami mogą być nie tylko loty do Francji. Kłopoty mogą mieć nawet ci pasażerowie, których trasy lotnicze prowadzą nad tym krajem.

Michael O’Leary wezwał również Komisję Europejską by zajęła się problemem i nie doprowadziła do strajku na szeroką skalę. Już w maju tego roku musiał anulować ponad tysiąc lotów z powodu podobnych strajków. Loty odwoływały też inne linie, na przykład easyJet.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bETvaliW
Źródło:
WP Finanse
KOMENTARZE
(6)
Pl425
3 lata temu
Dziwne strajki we Francji a odwołane loty z Anglii i tylko Ryanair
irol
3 lata temu
jak mi irish ryanair odwoła lot to jako irol oddam go do sądu i zobaczy ile straciłem za każdą dniówkę i ile nie trafiło do budżetu irl mojego podatku....
klient
3 lata temu
Zwolnić wszystkich, Ukraińców zatrudnić jak nie maja jeszcze licencji to sobie wydrukują albo na targu kupią i za 1/3 kasy będą pracować
bETvaliX
zxc
3 lata temu
Są jeszcze pociągi, autobusy i statki ! Trzeba tylko będzie wziąć trochę więcej urlopu !
Łukasz
3 lata temu
Wszystkie związki zawodowe powinny być zlikwidowane!!! Skoro przyjmujesz się do pracy i podpisujesz umowę to pracuj albo znajdź sobie inną i tyle w temacie!!!
sz
3 lata temu
Zlodzieje czasu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić