REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski06.09.19 (09:21)

Nieznane zwierzę wyłowione z oceanu

Rybak wyciągnął z oceanu dziwne zwierzę, którego nigdy wcześniej nie widział. Znalazł je w Zatoce Tajlandzkiej w zachodniej części Oceanu Spokojnego. Próbował się dowiedzieć, co to za zwierzę, ale nikt tego nie wie.
Youtube.com

Zwierzę z oceanu zafrapowało wszystkich, którzy je widzieli. Wygląda tak, jakby było zrobione z grubej warstwy śluzu. Widać na nim wiele czarnych kropek. 24-letni Satid Wangnurak z Tajlandii wyciągnął istotę z wody i położył na drewnianej ławce, gdzie obserwował, jak się porusza.

Rybak poprosił znajomych o pomoc. Pokazał im zdjęcia i film, ale nikt nie ma pojęcia, co to za stworzenie. Nie pomógł jak dotąd także żaden z internautów.

REKLAMA

Nie wiem, co to jest, nie wie tego też żadna z osób, z którymi rozmawiałem. Nie sądzę, aby zwierzę było niebezpieczne, bo poruszało się wolno, nie miało też żadnych ostrych części ani jasnych kolorów – oznajmił rybak.

Zobacz też: Meduza większa od człowieka

Był jednak ostrożny. Uważał, by nie dotknąć zwierzęcia rękami, obawiając się, że może go poparzyć lub skaleczyć. Kiedy się już napatrzył na dziwną istotę, umieścił ją z powrotem w Oceanie Spokojnym.

To mógł być jakiś mutant. Tak rzadkie gatunki zwierząt najlepiej jest wrzucać z powrotem do oceanu, bo to tam jest ich miejsce – stwierdził rybak z Tajlandii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij