o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Ryszard Terlecki o filmie braci Sekielskich. Mówi o ataku na Kościół

146
Podziel się

Dziwnie termin wyborów zbiega się z emisją filmu, który jest atakiem na Kościół - powiedział Ryszard Terelcki pytany o dokument "Tylko nie mów nikomu". Polityk przyznał, że nie widział głośnego już filmu o pedofilii w polskim kościele.

Ryszard Terlecki o "Tylko nie mów nikomu"
Ryszard Terlecki o "Tylko nie mów nikomu" (PAP)
bErsuEmt

- Przed wyborami samorządowymi mieliśmy „Kler”, teraz mamy znowu jakiś taki film atakujący Kościół, więc myślę, że to nie jest przypadkowe. Ale jak będę miał trochę czasu… – dodał Ryszard Terlecki w rozmowie z dziennikarzami.

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości i wicemarszałek Sejmu VIII kadencji przyznał, że przepisy ws. pedofilii powinny zostać zaostrzone. Nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, kiedy PiS przygotuje własną ustawę w tej sprawie.

Na pytanie, co ma na myśli, mówiąc, że to atak na Kościół, Terlecki odpowiedział, że "zbiega się różnymi prowokacjami i wystąpieniami". Polityk PiS wspomniał o niedawnym przemówieniu Leszka Jażdżewskiego oraz o sprawie wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą.

bErsuEmv

Zobacz także: Dominik Tarczyński o filmie Tomasza Sekielskiego o pedofilii w kościele. Jednoznaczna opinia

- Wpisuje się to w pewnego rodzaju kampanię przeciw Kościołowi - uznał Ryszard Terlecki.

Widziałeś film Tomasza Sekielskiego? Dołącz do naszej akcji na Facebooku

bErsuEmB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bErsuEmW
KOMENTARZE
(146)
chłop ze wsi
2 lata temu
Jaki atak na kościół? To kościół atakuje Polaków, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Spróbujcie tam zgodnie z waszymi przekonaniami nie ochrzcić dzieci, albo nie posyłać ich na religię i do kościoła. Wtedy dopiero zobaczycie, co to jest atak.
Marek K. ogro...
2 lata temu
Podstarzał hippies z worami pod gałami i czerepem zrytym alkoholem i prochami mieniący się tytułem profesora chyba po nocy z niejaką Becią M. powiedział co wiedział
ate
2 lata temu
Cwazi-Modo sam ma problem - wyglada jak ofiara . kto go robił i odpowiada za wyglad ? - czysta twarz PIS z pierwszej ławki sejmu . Gosciu jak nie masz co mówic lepiej sie nie odzywaj . Bo i tak masz problemy z mówienim . Pewnie gosciu w młodosci niezle dawał w komin.
bErsuEmX
iga
2 lata temu
co nastepny pedofil zakamuflowany?
yaboni
2 lata temu
starość jest przykra i często odbiera rozum
pakuj się!
2 lata temu
ale ty już nie będziesz miał czasu...
gość
2 lata temu
Udaje i kłamie, że nie widział- nie wytrzymałby!!! To przekaz prezesa,bo kazał im tak mówić. Ten film to nie jest ATAK na Kościół- tylko na złych ludzi w naszym KOŚCIELE. Bardzo wielu biskupów nie wierzy po prostu w Boga- tylko robią tam swój biznes i sieją prywatę sprzeczną z ewangelią Jezusa.Wierzę w to, że Papież da sobie z nimi radę.
stereotyp2000
2 lata temu
Hejterzy PiSu mówią o obietnicach tej partii pogardliwie nazywając je "obiecankami". Tą partię można lubić lub nie, ale w odróżnieniu od POprzedników to przynajmniej spełniają swoje obietnice - ba - hipotetycznie mogliby ich nie spełnić i już byliby lepsi od tamtych, bo tamci nie dość, że nie spełnili obietnic przedwyborczych / expose to jeszcze zrobili na opak - jak choćby ze wzrostem podatku VAT. A tylko osoby z krótką pamięcią zapomniały o zamachu na prywatne środki w OFE, które Polacy gromadzili przez nawet dobre 10 lat.
SS
2 lata temu
To ten cpun jeszcze żyje
tano52
2 lata temu
Panie Ryszardzie, spokojnie z tym atakiem na kościół, Pan Bóg poradzi sobie z tymi co atakują kościół Chrystusowy. Każdy kto zna prawdę o Jezusie, nie odejdzie tak szybko od jego Kościoła Świętego.
alias
2 lata temu
to nie jest atak na kościół , to jest atak kościoła na nas i nasze dzieci , zrozum to tępy narodzie
Kaśka
2 lata temu
Czego spodziewać sie po starym zdegenerowanym rozwodniku, który przez całe małżeństwo trzymał żonę w niewoli jak służącą, której nie pozwalał pracować zawodowo. Kobieta po rozwodzie w końcu odżyła.
FestinaLente
2 lata temu
Terlecki nie oglądał filmu, Zbigniew Gryglas nie oglądał filmu, podobnie Biskupi ...... Czyżby wiedzieli o tym wcześniej ?
bErsuEmP
ILH
2 lata temu
Atakował to ksiądz dzieci...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić