Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Sikora
Kamil Sikora
|

Samochód państwowej firmy dowozi alkohol do baru? Jest komentarz spółki

7
Podziel się:

"Tym samochodem właśnie przed momentem dostarczono alkohol do baru w Jastarni" - napisał jeden z internautów, zamieszczając zdjęcie samochodu obklejonego logotypami państwowego koncernu Energa. Na samochodzie są też zdjęcia Tomasza Rożka, który prowadzi program "Sonda" w TVP2 i jest twarzą akcji społecznej prowadzonej przez firmę.

Wpis na Twitterze z zarzutami pod adresem firmy Energa.
Wpis na Twitterze z zarzutami pod adresem firmy Energa. (Twitter, Lucky Luck)

Samochód państwowego koncernu dowoził alkohol do baru w nadmorskiej miejscowości? Informacja tak nietypowa, że można by ją uznać za zmyśloną. Ale w sprawie zabrał głos rzecznik firmy. Całe zamieszanie zaczęło się od wpisu internauty o pseudonimie Lucky Luck, który zamieścił zdjęcie samochodu z obrdandowaniem akcji "Planeta Energii". To akcja społeczna prowadzona przez koncern Energa (jego prezesem jest polityk PiS Daniel Obajtek). Twarzą akcji jest Tomasz Rożek, który w TVP2 prowadzi program "Sonda 2.0". Projekt wspiera MEN.

Zobacz także: Tak rząd wspiera ojca Rydzyka. Miliony dla spółek związanych z duchownym

"Tym samochodem właśnie przed momentem dostarczono alkohol do baru w Jastarni" - napisał internauta, oznaczając Tomasz Rożka, Jacka Kurskiego i oficjalne profile TVP i MEN. Sprawą zainteresowała się posłanka PiS ze Słupska Jolanta Szczypińska, dopytując kto jest właścicielem samochodu.

Do zamieszania odniósł się też sam Tomasz Rożek, który nie krył zdziwienia. Rzecznik Energi Adam Kasprzyk napisał "Auto należy do agencji która dla nas pracowała, nie zgadzamy się z takim wykorzystaniem naszej Marki i wizerunku Tomka Rożka". Dodał: "Zamierzamy skłonić agencję zewnętrzną, która realizowała Planetę by już nie wykorzystywała jej wizerunku, a tym bardziej w taki sposób".

Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(7)
mm
5 lata temu
POwinieneś wiedzieć Energa jest tak Polska jak vv z Poznania jest Polski
rowerzysta
5 lata temu
Nic dziwnego. Przecież takie działania to norma...
stach?
5 lata temu
kto urwie urwie ŁUB HYDRZE ?!
nm
5 lata temu
pis - już więcej spieprzyć się nie da
zieleń
5 lata temu
Co to jest "obrdandowanie"?
Jarek
5 lata temu
I bardzo dobrze! Nie po to zdemolowaliśmy prawo, by żyć w państwie prawa. Jestem bogiem! Uświadom to sobie!
wtajemniczony
5 lata temu
A kto Zydom w Polsce zabroni korzystac z mienia Narodu Polskiego.Jak znajdzie sie taki co zabroni, to koniec jego kariery zyciowej, czy to politycznej czy urzedniczej.Zaraz go wymienia na takiego co nic nie widzi.Albo na swojego.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić