o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Samochód wjechał do Warty w Kostrzynie nad Odrą. Wiemy, kim są ofiary wypadku

3
Podziel się

49-latka i jej 17-letnia córka, mieszkanki powiatu gorzowskiego, wjechały daweoo lanosem do rzeki. Policjanci mają nagranie z monitoringu, jednak jest słabej jakości. Czekają na wyniki sekcji zwłok i ustalają przyczynę wypadku.

Ekipa dochodzeniowo-śledcza z Gorzowa Wlkp. bada sprawę
Ekipa dochodzeniowo-śledcza z Gorzowa Wlkp. bada sprawę (Policja, Komenda Gorzów Wlkp.)
bEIMdUiJ

Policjanci z Kostrzyna nad Odrą pod nadzorem słubickiej prokuratury będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Daewoo lanos w czwartek przed godz. 8 wjechał do Warty na wysokości ul. Sybiraków. Przy pomocy płetwonurków i dźwigu - po ośmiu godzinach - o godz. 15 daewoo lanos został wyciągnięty na brzeg. Okazało się, że były w nim dwie kobiety - 49-letnia matka i 17-letnia córka. Teraz zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i szczegółowo zostanie zbadany samochód, by ocenić jego stan techniczny.

Zobacz także: Zobacz też: Pościg w Lublinie

Udało się zabezpieczyć monitoring, na którym widać moment wjechania auta do wody, jednak jakość nagrania nie pozwala na identyfikację marki pojazdu czy określenie ilości osób w nim jadących.

bEIMdUiL

Odległość od miejsca, gdzie samochód wpadł do wody do jezdni to kilkadziesiąt metrów. Nabrzeże jest płaskie, więc auto nie mogło ssię stoczyć - informuje gazetalubuska.pl. Dziennikarze informują, że głębokość wody w tym miejscu wynosi ok. 4 metrów.

bEIMdUjm
KOMENTARZE
(3)
Tak
4 lata temu
Policja pomogla Jak szydlo pomaga syryjczykom. Potem sie pomodlili.
Sylwia
4 lata temu
Ale dlaczego nie wydostaly się? Nie umiały pływać???każdy probowalby jakoś się wydostać.
Ania
4 lata temu
Smutne zdarzenie..
bEIMdUjn
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić