o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Patryk Osowski
|

Seria ataków seksualnych w Finlandii. Władze oskarżają imigrantów

104
Podziel się

Prezydent Finlandii wyraził oburzenie licznymi atakami imigrantów na młode kobiety. - To niedopuszczalne - oświadczył w specjalnym oświadczeniu Sauli Niinisto.

Wielu napastników miało pochodzić z Bliskiego Wschodu i Afryki
Wielu napastników miało pochodzić z Bliskiego Wschodu i Afryki (PAP/EPA)
bDgdCTfp

Liczba ataków na terenie Finlandii niepokojąco rośnie. Policja z miasta Oulu już w grudniu poinformowała o licznych przypadkach wykorzystywania na tle seksualnym.

Przyznano, że o popełnienie wielu z tych przestępstw podejrzewa się cudzoziemców ubiegających się w Finlandii o azyl. Wtedy podejrzanych było dziesięć osób. Teraz ta liczba wzrosła.

Gwałty na dziewczynkach poniżej 15 roku życia

– To niedopuszczalne, aby niektórzy z ubiegających się o azyl, a nawet ci, którym go już przyznano, przynosili tutaj zło i tworzyli poczucie zagrożenie – oświadczył w sobotę prezydent Finlandii Sauli Niinisto.

bDgdCTfr

Jak informuje portal tvp.info, głowa państwa wydała specjalne oświadczenie, gdy w piątek policja w Oulu nad Zatoką Botnicką (ok. 600 km na północ od Helsinek) poinformowała o dochodzeniu wobec czterech kolejnych osób podejrzanych o gwałt oraz wykorzystanie seksualne dziewcząt w wieku poniżej 15 lat. Trzech podejrzanych zostało zatrzymanych. Są to osoby z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Policja prowadzi w tej sprawie szereg czynności. W sumie podejrzanych jest już kilkanaście osób. Tylko w tym mieście wytypowano też aż 10 ofiar.

Także premier Juha Sipila w specjalnym oświadczeniu napisał, że napaści seksualne na dzieci wzbudziły w nim "głębokie poczucie zgorszenia".

"Rolą systemu azylowego jest pomoc osobom w niebezpieczeństwie, ale przestępcy nie mogą być chronieni" - dodał na Twitterze.

bDgdCTfx

Źródło: tvp.info, RMF RM

bDgdCTfS
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(104)
Psst
2 lata temu
Liczba Atakow niepokojaco rosnie w Całej Europie nie tylko w finlandi co z tego jak nic z tym nie robia!! Czekaja az sie zrzyjemy z ich kultura Pewnie
joda
2 lata temu
Z mieszania gatunków i ras nigdy nic dobrego nie wynikło. Na pontony i do domku.
Ad
2 lata temu
Muzułmanie dzielą się na tych którzy są terrorystami i na tych którzy popierają terroryzm. Taka jest ich ideologia islamu płynąca z nauk Koranu. Dzisiaj im pomożemy, a jutro będą nas mordować. Muzułmanie uważają, że jak niewierny pomaga muzułmaninowi to zasługa Allah, który ogłupił niewiernego, przyćmił mu rozum, na swoją własną zgubę
bDgdCTfT
Przezorny
2 lata temu
Ludzie 11 lat mieszkałem z rodziną i pracowałem w Szwecji. Dobrze nam się wiodło, dopóki nie pojawili się islamiści, gdy było ich mało można było jakoś funkcjonować. Niestety przybywało ich coraz więcej więcej i więcej. Doszło do tego że na ulicach było więcej muzułmanów niż białej nacji. Oni czuli się coraz mocniejsi i bezkarni. Chodzą całymi watahami napadają ludzi na ulicach i zaczęli napadać już w mieszkaniach. Biali boją się wychodzić na ulicę, robią tylko zakupy i szybko jadą do domów. Zakładają drzwi i okna antywłamaniowe. Wśród ludzi panuje wszechogarniający strach wręcz panika. Ludzie boją się o siebie i swoje dzieci rodziny jest najważniejsze. Gabinety psychologów i psychiatrów są oblegane. W Szwecji jest ogromny popyt na leki uspakajające i nasenne. Firmy ubezpieczeniowe z dnia na dzień zwiększają obroty, ubezpieczają od zabójstw, naruszeń nietykalności cielesnej. Ludzie wychodząc do pracy rano nie wiedzą czy bezpiecznie wrócą do domu. Wróciliśmy do Polski bezpieczeństwo naj
Do
2 lata temu
Wyrazy uznania dla PiS, za nie podpisanie Paktu Migracyjnego ONZ w Marakeszu, To dokument, który przyznawał większe prawa imigrantom i zobowiązywałby Polskę do przyjmowania igrantów bez podziału na przyczynę imigracji. Odmowa podpisania dokumentu, to dowód na to, że prawdziwie dbacie o bezpieczeństwo Polaków. Wyrazy uznania dla pana prezesa Kaczyńskiego i formacji PiS. Wszystkiego najlepszego. Nadal róbcie dobrą robotę dla Polski i Polaków
Najnowsze komentarze (104)
Katolik
2 lata temu
Ciemna rasa, otumaniona naukami pedofila won z Europy....
123
2 lata temu
Niestety. 90% migrantów to młodzi mężczyźni. Z tych 90%, 99.9% pochodzi z kultur, gdzie kobieta jest przedmiotem. Może 1% znajdzie żonę, dziewczynę. Dlaczego nikt o tym nie myślał wcześniej?
Lukasz
2 lata temu
Jeśli jakiś czarny zwierz ruszyłby dziewczyny mojej siostry to zrobiłbym taką rzeź jakiej świat dawno nie widział
zośka
2 lata temu
A czego się spodziewali, naiwni
???
2 lata temu
Czyli Finowie mają ciekawą przebudzankę - Z palcem w nocniku . Ciekawe kiedy zaczną pisać o ubogacaniu Polek ?
miro
2 lata temu
na pontony i do domu cala bande jaka tu przyplynela
klm
2 lata temu
kastrować na granicach
CWR
2 lata temu
W Finlandii zaczynaja to dostrzegać. Wreszcie. Z imigracja idzie do nas przestępczość i to jest FAKT!!!!! Może 1% z tych ludzi to dobrzy ludzie - reszta to niepiśmienna dzicz. Ale lewackie, globalistyczne rządy próbują to tuszować...
bDgdCTfL
kaja
2 lata temu
Skoro przestępcy nie mogą być chronieni, niech ich deportują do kraju pochodzenia i robią tak w każdym przypadku złamania prawa przez azylantów.
biciek
2 lata temu
To nic nie da to gadanie Jesteśmy z wami !!!! Kolo zaspokoi popęd a na drugi dzień znowu chce to zaspokoić!! Błędne koło!!!Powtórzy to przy najbliższej okazji biała ładna dziewczyna gostek z afryki jak widzi to dziczeje i to efekty!!!
Polka
2 lata temu
Zamknac I odeslac lewacki system to zaglada Europe
Polak
2 lata temu
Przeciez to wina kaczynskiego...cale zlo swiata to jego wina...to diabeł wcielony...HITLER I STALIN przy nim to smarkacze....to LUCYFER!!! APAGE SATANAS
utopia
2 lata temu
multi kultii...wzbogacamy się,otwieramy się bardziej...experyment w progresie
ad vocem
2 lata temu
TA PO PRAWDZIE NALEZY PO PROSTU STOSOWAC WYSOKIE KARY DLA SPRAWCOW GWALTOW INIE CACKAC SIE ZNIMI.DUZO ZALEZY OD PRAKTYKI WYMIARU SPRAWIEDLIWOSCI,NIE POWINNO SIE ZAWIESZAC KAR DLA GWALCICIELI TYLKO DOLNA GRANICA KAR POWINNA WYNOSCI 1O LAT ODSIADKI DLA KAZDEGO CZY NIELETNI CZY DOROSLY. FINLANDIA SAMA SOBIE JEST WINNA.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić