o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Siostry Godlewskie tłumaczą się z wykonania hymnu. "Każdy śpiewa tak jak umie"

53
Podziel się

Celebrytki pochwaliły się, jak śpiewają hymn. Na ostrą krytykę nie trzeba było czekać. Teraz Godlewskie tłumaczą się z nagrania.

Siostry Godlewskie tłumaczą się z wykonania hymnu. "Każdy śpiewa tak jak umie"
(ONS.pl)
bDIPJxMB

Choć umiejętności wokalne sióstr Godlewskich nie raz były poddawane dyskusji, a po każdym wykonaniu spada na nie więcej krytyki, niż pochwał, one nie odpuszczają i wciąż zaskakują. Tym razem postanowiły opublikować nagranie z okazji Święta Niepodległości. Jak można było się spodziewać, zrobiły to podobnie jak w przypadku debiutu z „Pada śnieg”, z właściwą dla siebie „fantazją”.

Na reakcję słuchaczy i internautów nie trzeba było długo czekać. Sieć zalała lawina komentarzy, w których nie szczędzili mocnych słów krytyki. Trudno nie zgodzić się z tym, że przesadziły ze swoją wersją hymnu Polski. Na wypowiedziach internautów się nie skończyło, krytyki nie szczędzili im także celebryci. Niektórzy podjęli nawet zdecydowane kroki w tej sprawie. Rafał Collins, prowadzący program w TVN Turbo, wyjawił, że poinstruował swoich prawników, aby przyjrzeli się sprawie sióstr Godlewskich. W późniejszym poście dodał także, że zgłasza się do niego wiele osób zniesmaczonych filmem nagranym przez Godlewskie - w tym kombatanci. Prezenter domagał się też, by wideo zniknęło z sieci do wotrku do godziny 12.00.

bDIPJxMD

Cóż, wideo nie zniknęło, pojawiła się za to odpowiedź Godlewskich na krytykę. Siostry postanowiły bronić swojego najnowszego występu. Esmeralda zamieściła na Instagramie długi wpis, tłumacząc, że... setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę chciały uczcić po swojemu.

- 11 listopada wykonałyśmy Pieśń Legionów Polskich we Włoszech, autorstwa Józefa Wybickiego. Powstała ona w 1797 roku jako piosenka żołnierska. Nie wszystkim z was nasze wykonanie tej pieśni się spodobało, ale przecież nie ma obowiązku nas słuchać. Od niektórych z was dostałyśmy też miłe słowa, za które dziękujemy – napisała Godlewska.

bDIPJxMJ

Co więcej, w dalszej części swoistego oświadczenia wyjawiła, że owszem, nie musiały każdemu przypaść do gustu, ale miały prawo wykonać pieśń we własnym stylu. - Każdy śpiewa tak jak umie. Każdy z nas ma do tego prawo. Jeśli odbiorą nam prawo śpiewania po swojemu, to co innego zabiorą nam później? Możecie być pewni, że jeśli zabronią nam śpiewać, kiedyś zabronią tego także wam. Żyjemy w wolnym i pięknym kraju. Cieszmy się świętem niepodległości, każdy tak, jak potrafi. Odrzućmy negatywne emocje. Świętujmy radośnie i bez hejtu. Pozdrawiamy, wasze Siostry Godlewskie – podsumowała.

bDIPJxNe
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(53)
pol
2 lata temu
Z takimi obrzydliwymi ustami się urodziły??? Prowokujące dziwy, szkoda słów...
misio
2 lata temu
A w ogóle to czym się te paskudy zajmują oprócz szczerzenia zębów stare maciory.
bex
2 lata temu
każdy śpiewa jak umi
bDIPJxNf
kasjop
2 lata temu
Wyły jak rury od centralnego ogrzewania podczas rozruchu przed sezonem grzewczym
6789
2 lata temu
Hymn narodowy trzeba śpiewać z honorem a nie jak jakaś piosenkę spod prysznica Wstyd i hańba wielkie pani celebrytki
Najnowsze komentarze (53)
goru
2 lata temu
spiewanie czy wycie to inna sprawa . ale wy babsztyle głupie i durne zmieniacie tekst a to już inna sprawa i!!!
sylwi
2 lata temu
To nie jest pieśń która można śpiewać w łóżku podczas nagrywania pornusa!!! A wy takie sprawiałyscie wrażenie z tym swoim rzekomym seksapilem
Gość
2 lata temu
Każdy śpiewa jak umie ale one nawet tego nie potrafią glonojady
antykomer
2 lata temu
pustakom zawsze uda się wyjść bez szwanku. Jedna co pamiętam nawalona narobiła szkód jadąc samochodem i co? Siedzi za to? nie
Jakie celebry...
2 lata temu
Jakie celebrytki zwykłe SUCZE
Monika
2 lata temu
Uwierzcie mi mam bardzo dużą wadę słuchu, ale mimo to moje uszy "płakały" słysząc ich wycie...
zik
2 lata temu
Dwa pustaki.Mam nadzieję, że jeśli pracują, to pracodawcy im podziękują....
ewi
2 lata temu
To ,że śpiewać nie umieją,to pestka.Ale to, że sprofanowały hymn zmieniając słowa i treść utworu, to powinno być karane.
bDIPJxMX
Marcin
2 lata temu
Siostry Godlewskie? Hmm nie wiem kto to ale lepiej niech zajmą sie jedzeniem lodów niż śpiewaniem.Polecam te o smaku kakaowym.
Adi
2 lata temu
Chcę zobaczyć chociaż jeden przychylny komentarz. Gdzie wy paskudy go wyczytalyscie.?
mgolabek
2 lata temu
A co to za siostry Godlewskie? Pierwszy raz o nich słyszę. Próbują być kolejnymi celebrytkami śpiewając polski hymn?!
Fdfg
2 lata temu
Czy te sromy mają jakies komórki mózgowe?
tygrysPAusa
2 lata temu
Aj em sory, Grygory a co są te Godłewskie ? Celebrytki? A co uone caelebrują silikony wśród życia organicznych stworzeń? Àaàaaa bo jej GLONOJADY pomagają ! Celebrytki hahahaha !
darek
2 lata temu
a jak nie umie to nie śpiewa
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić