o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Śmierć Polki w Chorwacji. Zatrzymany partner

11
Podziel się

​Tajemnicze okoliczności śmierci 37-latki z Polski w Chorwacji. Ciało kobiety wyłowili z morza niemieccy żeglarze. Chorwacka policja zatrzymała podejrzanego. To 57-letni partner zamordowanej, także Polak.

Śmierć Polki w Chorwacji. Zatrzymany partner
(Wikimedia Commons CC BY, Orlovic)
bELfuCid

Jak podaje RMF FM zatrzymany to Paweł P., przedsiębiorca z Lublina, właściciel sieci salonów z solariami. Chorwacka policja uważa, że to on zamordował konkubinę.

Ciało 37-latki zauważyła i wyłowiła z wody załoga jachtu z Niemiec. Lokalne media donoszą, że na jej ciele odkryto krwiaki i siniaki, co może świadczyć o pobiciu. Kobieta była prawdopodobnie nieprzytomna, kiedy wrzucano ją do wody.

Stacja wyjaśnia, że sąd w Zadarze aresztował już Pawła P. Chorwackie służby poprosiły polską policję o kontakt z rodziną zamordowanej.

bELfuCif

Sprawą jej śmierci zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga. - To na terenie tej stołecznej dzielnicy zamieszkiwał ostatnio Paweł P. - mówi w rozmowie z RMF FM prokurator Agnieszka Kępa, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Dodaje, że mężczyzna był w ostatnich latach oskarżony m.in. o składanie fałszywych zeznań, pobicie i przestępstwa finansowe. Przebywał też w więzieniu, gdzie spędził cztery lata.

Według chorwackich mediów Paweł P. nie przyznaje się do winy, a jego zeznania miały być chaotyczne i wzajemnie się wykluczać. To on miał zawiadomić służby o zaginięciu 37-latki.

bELfuCil

Źródło: RMF FM

bELfuCiG
KOMENTARZE
(11)
vfdvfd
4 lata temu
co na to Rutkowski?
eleszek
4 lata temu
Zasłużył się mafii, przyjął na klatę wyrok to mu kupiono kilka solariów.
Sru
4 lata temu
Do kibla , światełko i niech stawia opór
bELfuCiH
pelagia
4 lata temu
ostatnie wyzwolenie kobiet niesie coraz to więcej takich sytuacji, dziwne , ciapate od zawsze wiedziały jak z babą się obchodzić żeby nie być jeleniem, teraz białasy też nerwowo nie wytrzymują jest co jest
vc
4 lata temu
skoro wszystko wiadomo to co to za tajemnicza smierc?
charry
4 lata temu
No i ciekawe gdzie teraz będziecie jeździć na wakacje ,w Egipcie zmarła Polka to internauci dostali do głowy ciekawe czy tak samo będzie z Chorwacją ,najlepiej nie wychodźcie z domów ale tam też można umrzeć.A i zapomniałem jeszcze o bezpiecznej Europie gdzie zamachy są średnio co tydzień.
wujek200
4 lata temu
tajemniczy to jest wasz tytuł
h.m
4 lata temu
Dobry giguś.
aa
4 lata temu
..ALE BIZNESMEN, TO BANDZIOR ZWYKŁY...
O
4 lata temu
1 m
bb
4 lata temu
"Przebywał też w więzieniu, gdzie spędził cztery lata." Panie dziennikarz, każ się zbadać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić