o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Spięcie na wizji. Patryk Jaki ostro krytykuje TVN. "Pięknie, pięknie!"

191
Podziel się

Patryk Jaki i Anita Werner mieli rozmawiać na temat afery wokół sędziego Łukasza Piebiaka i ewentualnej odpowiedzialności politycznej ministra sprawiedliwości Zbiniewa Ziobry. Dyskusja szybko jednak przerodziła się w sprzeczkę, podczas której europoseł PiS zarzucał TVN-owi brak obiektywizmu.

Patryk Jaki
Patryk Jaki (East News)
bECMqJbF

Początkowo Jaki odpowiadał na pytania dziennikarki TVN24. Były wiceminister sprawiedliwości bronił Zbigniewa Ziobry i podkreślał, że nie ponosi odpowiedzialności politycznej za aferę Łukasza Piebiaka, który miał ujawniać dane innych sędziów i inicjować hejterskie wpisy pod ich adresem.

- Minister Ziobro podjął dobre decyzje. Takie wyznaczył standardy - od razu była na ten temat informacja i zaraz po niej dymisja sędziego. (...) W mojej ocenie nie powinien ponieść żadnej odpowiedzialności za tę sprawę. Nic o niej nie wiedział. Uważam, że zachował się dużo lepiej niż wiele osób w podobnych sytuacjach - tłumaczył.

bECMqJbH

Z biegiem rozmowy europoseł PiS coraz częściej skarżył się na rzekomo napastliwy ton Anity Werner i na to, że dziennikarka stale mu przerywa. Narzekał również na politykę stacji, która, według Jakiego, jest wroga jego ugrupowaniu.

Zobacz także: Zobacz także: Premier mówi o VAT-manie. B. Sienkiewicza to nie rozbawiło

- W pani stacji non stop pojawiają się oskarżenia wobec naszej partii i porównania do systemów totalitarnych. Najlepiej byłoby tak, żeby wszystkich ludzi PiS-u od razu skazać. (...) To, co się robi w tej stacji, jest skandalem. Bijecie tylko w Prawo i Sprawiedliwość, to u państwa kwitnie mowa nienawiści. Zapraszanie gości nie polega na przerywaniu. Widzowie TVN-u nic się w ten sposób nie dowiedzą, nie przekazujecie całej prawdy - grzmiał.

bECMqJbN

Patryk Jaki skarżył się również, że TVN nie relacjonuje z równą uwagą sprawy Krzysztofa Brejzy, który miał stworzyć "grupę portalową" w celu krytyki poczynań opozycji w Innowrocławiu, gdzie prezydentem miasta jest jego ojciec. - Pięknie, pięknie! - powtarzał.

Prowadząca rozmowę Anita Werner do końca zachowała spokój i próbowała uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. Niestety, Patryk Jaki na nie nie odpowiedział, czas programu upłynął, a rozmowa zakończyła się w nieprzyjemnej atmosferze.

bECMqJbO

Źródło: TVN24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bECMqJci
KOMENTARZE
(191)
T
2 lata temu
Ona to tesortowe dziecko
Kaczy Kot
2 lata temu
O widze z Farmy Małej Emi sie tutaj Uaktywniła po 500 nadal trolom płacą :) :)??
87
2 lata temu
TVN czy Koszerna powinny być zdelegalizowane a nie robić wody z mózgów Polakom
bECMqJcj
wojtek
2 lata temu
szkoda że tak jest ale Jaki mówi prawdę ,taka sama szkoła jak Olejniczak jak nie po jej myśli to przerywa
Wernyhora
2 lata temu
Tylko pogratulować Panu Patrykowi. TVN to taka POprawna stacja, której zadaniem jest POpieranie działalności V kolumny w naszym kraju. Jak długo jeszcze??????
ferdek
2 lata temu
Jaki masz rację! Na takie schadzki się nie chodzi,dobrze wiesz kto sponsoruje TVN i czym ta stacja jest dla Polaków!To taka sama stacja jak dzisiejsza opozycja!!!!
KIBIC
2 lata temu
nie mogl dokonczyc zdania,POPZPR MA SIE DOBRZE,KOMUNA UPADLA ALE NA CZTERY LAPY
cytel
2 lata temu
A poszli wy nazad z tą tvn ,kto to ogląda chyba Lewe Warszawiuki albo nieickie Gdanski
ted
2 lata temu
Co to za stacja TVN ze tak sie panoszy w POLSCE.POLSKA jest POLSKA nie wasza niemickie papruki
bumerang
2 lata temu
JAKI- nie ośmieszaj się!!!!!.
olo
2 lata temu
TVN.mąrosci dla GIMBAZY.bo tylko tacy łykaja ich "prawdy"
E nde
2 lata temu
A czy Jaki nie jest odpowiedzialny za to co się dzieje w więzieniach to że został europosłem nie zwalnia go z odpowiedzialności za działkę resortu którym zarzadzal zamiast nadzoru prowadził kampanię wyborczą na prezydenta Warszawy a potem do europarlamentu a dziś sie wymądrza i wie napewno że Ziobro nic nie eiedzial
rtgfr
2 lata temu
jak tam wydział do spraw nienawiści pewnego pOsła? :) POkraki w końcu wprowadziły swoej 500+ hejtu
bECMqJcb
Jaka Polska?
2 lata temu
Jaki nic nie potrafi,więc pajacuje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić