Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Stan alarmowy w irlandzkim miasteczku. W okolicach grasuje... pantera

3
Podziel się

Policjanci z miejscowości Newry, znajdującego się w Irlandii Północnej w hrabstwie Down, wzywają mieszkańców do zachowania ostrożności. W okolicach liczącego blisko 30 tysięcy mieszkańców miasta grasuje czarna pantera.

Stan alarmowy w irlandzkim miasteczku. W okolicach grasuje... pantera
(independent.ie, b/d)
bEJuMpqt

Informację o poszukiwaniach dzikiego zwierzęcia przekazały służby PSNI Newry & Mourne. W komunikacie stwierdzono, że "16 czerwca o godzinie 11 przyjęto zgłoszenie o grasującym dużym czarnym kocie, prawdopodobnie panterze". Zwierzę widziane było przy Moneymore Road (droga prowadząca do Belfastu). Wezwano mieszkańców do zachowania ostrożności.

To nie pierwszy raz, gdy w Wielkiej Brytanii zgłaszany jest przypadek grasujących panter. 30 kwietnia na panterę natknęła się podróżująca z Bicester do Oxford Lisa London.

bEJuMpqv

- Zobaczyłam to zwierzę jakieś 100 jardów ode mnie. Wyglądało jak czarna pantera. To nie mógł być pies, jeleń i z pewnością nie kot. To coś było stanowczo zbyt duże - opowiada 43-letnia Brytyjka.

bEJuMpqW
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(3)
ell
4 lata temu
nic nadzwyczajnego, to tylko zwykła czupacabra
Trollglodyta
4 lata temu
a u nasz grasują słonie, mają takie małe czerwone ślepka i chowają się w jarzębinie
II
4 lata temu
Ładnych kilka lat temu pokazywali w telewizji, że w U.K. grasują duże dzikie koty, nierozważnie wypuszczone na wolność. Pantera potrafiła się skutecznie zakamuflować w żywopłocie.
bEJuMpqX
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić