o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Adam Styczek
|

Stan alarmowy w Korei Północnej. Zarządzono masową ewakuację

55
Podziel się

W związku z narastającym konfliktem z USA, władze Korei Północnej zarządziły przeprowadzenie masowych ewakuacji i ćwiczeń na wypadek ataku z użyciem bomby atomowej.

Kim Dzong Un
Kim Dzong Un (PAP/EPA)
bDeyJDed

- W niektórych miastach przeprowadzono ćwiczenia na wypadek nagłego zagrożenia nuklearnego - donosi północnokoreańska telewizja. Reżimowe media informują jednocześnie, że nie przeprowadzano żadnych działań w stolicy kraju, Pjongjangu.

Raporty na temat prowadzonych ćwiczeń pojawiły się po wypowiedzi Sekretarza Obrony Stanów Zjednoczonych, Jamesa Mattisa w której zwrócił uwagę na wzrastające ryzyko ataku z udziałem broni atomowej. - Korea Północna przyspiesza prace nad nielegalnym i nieuuzasadnionym programem atomowym - powiedział Mattis.

Koreańskie media informują, że tego typu ćwiczenia odbywają się niezwykle rzadko.

bDeyJDeG
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(55)
Topos
3 lata temu
Pora aby go uśpić, to upośledzony człowiek.
Jasnowidz
3 lata temu
Będzie Wojna
Bait
3 lata temu
Jaki clickbait.. To były ćwiczenia, a nie prawdziwa ewakuacja..
bDeyJDeH
h,m
3 lata temu
Niech sobie ćwiczy na terenach objętych przez isis.Wilk syty i owca cała.
nick
3 lata temu
A państwa klubu atomowego mają legalnie bomby atomowe.
Najnowsze komentarze (55)
Hopkins
7 miesięcy temu
I PO co to newsy z 2017 roku!!
Baśka
3 lata temu
Jestem już starym emerytem, schorowanym i mnie to już wszystko jedno czy będzie wojna atomowa. Będę się krócej męczył z naszą opieką medyczną NFZ. Popieram przyspieszenie działań atomowych i zakończenie tego żenującego teatrzyku jaki nam serwuje KDU z Korei. Szkoda tylko tych ludzi tam mieszkających no ale sami są sobie winni, że dopuścili do władzy takiego potworka. Rzekłam.
szach
3 lata temu
nielegalnym i nieuuzasadnionym programem atomowym ??? "zabawne" jak to mowi ameryka po legalnym wysadzeniu 2 miast i wyparowniu 160000 ludzi.
Ala
3 lata temu
Madra glowa .., madra na poziomie pisu albo mrowki
Pusio
3 lata temu
Fajnie brzmi hipokryzja jankesów.Koreański program atomowy jest nielegalny a amerykański jak najbardziej legalny, zważywszy, że za sytuację na półwyspie koreańskim odpowiedzialność jankesi, którzy zrównali ten kraj z powierzchnią ziemi w latach 50-tych.
Ala
3 lata temu
jąder z nich nikt nie ma , to tylko odzial pisu
Basia
3 lata temu
CHwycil go polski kornik . Pis ma lekarstwo.
Pis
3 lata temu
To wytniemy puszcze,
bDeyJDez
strateg
3 lata temu
a u nas na wypadek ataku jądrowego, należy ukryć się w beczkach po kiszonej kapuście
lola
3 lata temu
Pic na wodę. Wszystko to jest ustawka pomiędzy wielkimi tego świata. Wprowadzić zamieszanie i zastraszenie obywateli to jest główny cel.I ten cel jest realizowany codziennie
Pablo
3 lata temu
Lecę po cukier do sklepu...
Psychiatra
3 lata temu
Powinni go juz dawno zamknac w wariatkowie , bo ten Czlowiek jest psychicznie chory !
asd
3 lata temu
Propagandy ciąg dalszy. Bo jak chcecie to tylko o takich bzdurach możecie tu poczytać Bo tak naprawdę kto wierzy w te Idiotyczne informacje Że Kim jest groźny?? To jest człowiek z urojeniami i nie jest groźny a HAMERYCE zależy na tym żeby prowadzić jakąś śmieszną wojenkę żeby zarobić na tym bo WOJNA to najbardziej dochodowy INTERES. Więc tacy LEWACY z WP, O2, TVN itd nakarmią was tymi bzdurami a wy chapiecie to jak szczerbaty sucharki.
Adamm
3 lata temu
USA winno odpuscic i zniesc embargo Kimowi juz nic nie pozostaje w rakim scisku, a biedni sa koreańczycy, moze dojsc do tragedi przez wladczosc i nadmierne dbanie o siebie Usa
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić