o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Staruszek zgubił pieniądze. To, co stało się później chwyta za serce

21
Podziel się

Staruszek na jednej z chińskich ulic zgubił równowartość 1300 dolarów w gotówce. Przypadkowi przechodnie zamiast ją zabrać, wezwali policję, by ustaliła do kogo należy. Pieniądze udało się zwrócić właścicielowi.

Staruszek zgubił pieniądze. To, co stało się później chwyta za serce
(Twitter)
bEBXPXqZ

Sytuację zarejestrowała kamera przemysłowa. Z kieszenie starszego mężczyzny, który idzie ulicą, wypadają pieniądze. Staruszek nie zauważywszy tego idzie dalej. Kolejne ujęcia pokazują jak przypadkowi przechodnie, widząc leżące na ulicy pieniądze, mijają je ze zdziwieniem, ale ich nie zabierają.

Po chwili w kadrze pojawiają się kolejne osoby, które wezwały policję. Funkcjonariusze podnoszą pieniądze. Wkrótce potem udało się odnaleźć starszego pana i zwrócić mu jego własność, co pokazała chińska telewizja.

bEBXPXrC
KOMENTARZE
(21)
gość
4 lata temu
są jeszcze uczciwi ludzie brawo
Art
4 lata temu
Pokażcie mi ile teraz jest takich ludzi,.....tam to jest po prostu kwestia dyscypliny,wychowania i poczucia swojej wartości jako człowieka czego w większości krajów niby "demokratycznych" brak.
Jo
4 lata temu
Też kiedyś znalazłem sporo kasy na chodniku, głupi byłem bo zaniosłem na komisariat. Gliniarz wrzucił je do szuflady swojego biurka... Nic nie zanotował, nic nie spisał tylko kazał spadać... Nigdy więcej nie zaniosę żadnej znalezionej rzeczy na policję
bEBXPXrD
cogi-to
4 lata temu
Tak, warto objechać kawałek świata i dostrzec jak ksenofobiczni, pełni wzajemnej niechęci, nienawiści, zazdrości są dzisiejsi Polacy. Ale to efekt szkoły pisowsko-rydzykowwskiej. Są przy władzy, więc z czasem będzie jeszcze gorzej.
avatar do pół...
4 lata temu
'na jednej z chińskich ulic' to chiny to miasto jak rozumiem czy to stolica chin?
szutka
4 lata temu
Pewnie myśleli, że to żart i jak się schylą to pieniążki na żyłce hop odskoczą. U nas też tak się bawią niekiedy. Tylko tam kto się schyla po dolary to może być wróg ludu a monitoring jest wszędzie.
hej
4 lata temu
co kraj to obyczaj -- szanują się wzajemnie u nas tego powiedzieć nie można ,
mis
4 lata temu
USTAWKA
Flaki
4 lata temu
Ale co w tym CHWYTAJĄCEGO ZA SERCE?! Nic, zero!
MM
4 lata temu
Potwierdzam, kiedyś też zgubiłem dosyć cenny sprzęt w busiku w Chinach w jednym z miast. jakie moje zdziwienie było jak po paru dniach kierowca tego busika wypatrzył mnie na przystanku i mi sprzęt oddał. Na pewno miał łatwiej bo jako biały wysoki mężczyzna byłem łatwy do rozpoznania. Osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć o Chińczykach. Bardzo porządni ludzie, jakkolwiek tez mają swoje wady. W każdym bądź razie jak już mamy przyjmować imigrantów to 100 razy wolę ludzi z rejonów Chin, Wietnamu niż z krajów bliskiego wschodu..
asd
4 lata temu
Nie wierzę. Auta rozjeżdżają na oczach ludzi dzieci, ktoś wyrzuca swoje dziecko przez okno, Przechodnie to widzą i nie reagują a ty takie dobre serce?? Tochyba nie Chiny.
janusz
4 lata temu
bo tam nie ma katolików!
otr
4 lata temu
no i gdzie ten film ???
bEBXPXrv
goska
4 lata temu
wczoraj stojąc w kolejce do kasy facet przede mna zostawil karte zblizeniowa, pognalam za nim oddajac. nie wyobrazam sobie innego zachowania. szkoda ,że mamy tak durne czasy gdzie uczciwość jest wyjątkiem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić