REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Patryk Skrzat18.04.19 (21:28)

Strajk nauczycieli. Milioner grozi pozwem szkole. "Jeśli chcą podwyżki, zapraszam do mnie"

Piotr Misztal, biznesmen z Łodzi, grozi jednej z tamtejszych szkół pozwem. Nauczycieli, którzy chcą podwyżek, zaprasza do siebie. - Po przyuczeniu daję 8 tys. zł - mówi.
Grzegorz Michałowski / PAP

Piotr Misztal to znana postać łódzkiego biznesu. Tak się składa, że syn milionera w tym roku zdaje maturę, a przynajmniej powinien, bo plany może pokrzyżować mu strajk nauczycieli. Jeśli tak się stanie, ojciec chłopaka zapowiada, że pozwie technikum, w którym ten się uczy - informuje "Dziennik Łódzki".

Jak czytamy, biznesmen o swoich zamiarach powiadomił SMS-em wychowawczynię syna. Co więcej, Misztal ma dla nauczycieli "propozycję". Jeśli chcą podwyżki, zapraszam do mnie. Po przyuczeniu daję 8 tys. zł - mówi, cytowany przez "Dziennik Łódzki".

REKLAMA

Piotr Misztal to przedsiębiorca działający w branży budowlanej. W przeszłości był także posłem Samoobrony. W ostatnich wyborach samorządowych kandydował na urząd prezydenta Łodzi.

Prezes wielkiej firmy o strajku nauczycieli. "Tu nie ma żadnej alternatywy"

Strajk nauczycieli. Okrągły stół w piątek 26 kwietnia

Kwestia matur wciąż nie jest jasna. Jak poinformował szef ZNP Sławomir Broniarz, nauczyciele będą o tym rozmawiać w swoim gronie w najbliższy wtorek. Trzy dni później ma się odbyć okrągły stół na Stadionie Narodowym, o którym poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Uczniowie, nauczyciele, jakość edukacji i nowoczesna szkoła - to cztery obszary, których mają dotyczyć rozmowy - zdradził szef rządu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij