o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Strzał w stopę PiS. Ich działacz UDZIELAŁ POŻYCZEK w Amber Gold

29
Podziel się

Andrzej Michał Kwiatkowski, działacz PIS, który z zawodu jest doradcą kredytowym pracował w Amber Gold. W firmie Marcina P., która oszukała tysiące Polaków zajmował się obsługą klienta, udzielaniem pożyczek i zakładaniem lokat. Co więcej, Kwiatkowski nie uważa tego za powód do wstydu i podaje tę informację na jednym z portali społecznościowych.

Strzał w stopę PiS. Ich działacz UDZIELAŁ POŻYCZEK w Amber Gold
(PAP/wikimedia commons)
bDmIuVJx

Jak podaje Fakt.pl, 42-letni Kwiatkowski jest związany z PiS od 2007 roku. W 2010 roku startował na radnego Płocka i jego partia bardzo zachwalała tę kandydaturę. - Zawsze optymistycznie dąży do osiągnięcia założonego celu - mówili. Co prawda Kwiatkowski nie został wybrany, ale kilka miesięcy później znalazł dla siebie nowe zajęcie. W czerwcu 2011 roku zaczął pracę w Amber Gold, gdzie był zatrudniony do września 2012 roku.

Doradca kredytowy najwidoczniej nie widzi w tym nic złego, ponieważ upublicznił tę informację na swoim profilu społecznościowym. Fakt.pl zapytał Marka Martynowskiego, wiceprezesa zarządu okręgowego PiS w Płocku czy wie o powiązaniach Kwiatkowskiego z Amber Gold, ale ten zarzekał się, że nic mu nie wiadomo w tym temacie. Dodał również, że za sam fakt pracy tam nie spotka go żadna kara. - Za samą pracę w Amber Gold konsekwencji nie będzie. No chyba, że coś mieszał – powiedział Martynowski.

bDmIuVKa
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(29)
kerams
4 lata temu
Jako "prawy i sprawiedliwy" CZŁONEK Piss naciągał ludzi na lokaty bez pokrycia...... niesamowite.
święty piśnię...
4 lata temu
a Mroczek koleś Sasina w zarządzie OLT-linie lotnicze ambera;ta cała piramida jak wszystkie przekręty prowadzą do PISs-u
gruntowa
4 lata temu
tak jak spreparowali afery na Leppera tak próboli przez amber wciągnąć Tuska i jego syna w tą piramidke takie to prawo i sprawiedliwość
bDmIuVKb
Pol
4 lata temu
pisowcy a dlaczego boicie się ppwołania komisji śledczej w sprawie SKOK gdzie ukradziono 8 razy więcej niż w amber gold NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ
un
4 lata temu
Dlaczego oni sie nazywają prawo i sprawiedliwość? Chyba, ze sa sprawiedliwi dla siebie, a dla innych niesprawiedliwi. Przynależność do partii uświęca ich kompletnie. Mogą kraść, donosic i byc tw. A jarek na to: My wiedzieliśmy i nic sie nie stało. W ostateczności dyda umorzy a ziobry przyklepie.
Najnowsze komentarze (29)
WIKI
3 lata temu
A może wezwać go przed komisję. Przecież ktoś z wysoko postawionych z PiS musiał nad nim rozpościerać parasol ochronny a może nawet nad całym Amber Gold tak jak nad SKOKA-mi.
robol
3 lata temu
Przessłuchać w tej sprawie jKaczyńskiego.
Humbolt
3 lata temu
Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych. (George Orwell)
zzz*
3 lata temu
jak widac zlodzieje zawladneli krajem -
janusz dulewi...
3 lata temu
Amber Gold,to jedno,a co ze skokami które są największym przekrętem finansowym w ostatnim trzydziestoleciu.Jeśli w chorych umysłach Kaczyńskiego i PiS ,winny tej afery jest Premier Tusk,to za SKOK odpowiedzialni są wszyscy prominentni działacze PiS,z Kaczyńskim na czele.
NicoOne
3 lata temu
A od kiedy pracownik winny jest temu, że pracodawca okazał się najzwyklejszym złodziejem?
Marian
3 lata temu
Najciemniej pod latarnią,kacze czopki przekrętów najpierw szukajcie u siebie , nie u lepszych ( rodzina p.Tuska)
Xxxl
3 lata temu
Teraz szukają winnych
bDmIuVJT
Jezry52
3 lata temu
Co tu komentować.
lll
4 lata temu
dobrze,ze udzielał pożyczek,a nie otwierał lokaty ;)Ci co wzięli kredyt chyba nie sa poszkodowanymi tak jak Ci,którzy stracili swoje oszczędności...
all
4 lata temu
I co z tego czy naganiacz doradca bądź telemarketer mają wiedzieć że pracują dla oszusta a może na rozmowie o pracę mają poprosić szefa o świadectwo niekaralności i zapytać czy firma oszukuje. Proponuje spróbować autorowi tego artykułu.
nie święty i ...
4 lata temu
Gdybyście tak pisali ile razy opozycja "PO" strzeliła sobie w stopę to cała opozycja jexdziłaby na wózkach inwalidzkich.
wp
4 lata temu
dajcie spokoj pracownikom co oni maja wspolnego z oszustami chyba tyko to ze ich tez wykorzystali i oszukali
Pol
4 lata temu
pisowcy a dlaczego boicie się ppwołania komisji śledczej w sprawie SKOK gdzie ukradziono 8 razy więcej niż w amber gold NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić