o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Strzelanina w Kolonii. Zatrzymano jedną osobę

31
Podziel się

Do zdarzenia doszło w pobliżu dworca w Kolonii w zachodnich Niemczech. Policja podejrzewa, że ujęty przez funkcjonariuszy sprawca nie działał w pojedynkę. Policjanci przeczesują okolicę w poszukiwaniu wspólnika sprawcy. Nie ma informacji o ofiarach.

Strzelanina może mieć związek z wojną gangów motocyklowych
Strzelanina może mieć związek z wojną gangów motocyklowych (twitter.com, Sotiri Dimpinoudis)
bEKXfjud

Strzały padły około godziny 14:00 na ulicy Alteburger w pobliżu dworca kolejowego. Na pobliskiej stacji metra zatrzymano mężczyznę, który miał przy sobie broń.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że po strzelaninie z miejsca akcji samochodem osobowym oddalił się kolejny mężczyzna w towarzystwie kobiety. Według lokalnych mediów, strzelanina mogła być wynikiem wojny gangów motocyklowych.

Policja apeluje do osób przebywających w Kolonii, by trzymali się z dala od centralnej stacji kolejowej w mieście oraz tamtejszej archikatedry. Budynki mają przeszukać wyspecjalizowane jednostki niemieckiej policji.

bEKXfjuf
Zobacz także: Zobacz także: Zobacz czy można oszukać wykrywacz kłamstw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKXfjuG
KOMENTARZE
(31)
stefan
3 lata temu
dobre bojowniki mahometanskie jezdzą na motorach ?
LoL
3 lata temu
Bo to szczelał Niemiec pochodzenia tureckiego.
Hasło
3 lata temu
Stać bo strzelam
bEKXfjuH
Tak dla
3 lata temu
Jaj
obserwator
3 lata temu
W Europie trwa wojna już od kilku lat. Politycy i sterowane media wmawiają Europejczykom, że to incydenty, ale normalnie myślący ludzie już dawno to wiedzą. Po pierwsze giną cywile w strzelaninach, gwałty i bezprawie na zachodzie; Niemcy, Szwecja, Belgi, Holandia, Włochy itd...- nie mogą po zmroku bezpiecznie wychodzić z domu. Policja, a nawet wojsko nie panują nad porządkiem i ochroną granic. Wróciło kilka tysięcy żołnierzy z Isis i prowadzą walkę partyzancką. Do tego dołączyli emigranci, którzy są z niewiadomych powodów są bezkarni pomimo licznych przestępstw.
sigmapi
3 lata temu
durnota nie zna granic a granice durnoty - banda motocyklowa - hhhhhhhhaaaaaaaaahaha - pobili sie o kebaba i babe i tyle
Maciuś
3 lata temu
Znowu? To już się robi nudne. Te Niemcy to prawie jak Afganistan, tak niebezpiecznie. To teraz ciapate zakładają gangi motocyklowe?
bS
3 lata temu
Naprawdę do rany przyłóż
Kac
3 lata temu
No tak... było miło po chwili zrobiło się nudno no i rozpoczęła się zabawa cóż zrobić jaka miłość taki finał
Piast
3 lata temu
przestańcie się litować tych Niemców. To byli, są i będą wrogowie Polski i Polaków. To że Polska nie ma własnej gospodarki, jest tylko rynkiem zbytu jest dla Niemców na rękę. Oni tak naprawę nie są tacy dobrzy tylko w Europie nie mają odpowiedniej konkurencji a w Polsce od dawna nie ma dobrych rządów, które by Polskę odpowiednia rozwijały. Gdyby Niemcy mogli to by Polskę zaorali do końca.
Hans
3 lata temu
To był gang zaproszony przez panią Merkel co biją głowami do ziemi i żyją z podatników niemieckich pracowników
Realistka
3 lata temu
Jeszcze max. 15 lat jak wyrosnie nowa generacja "nowych niemcow" to niemcy jako takie znikna. Bedzie berzowo i czarno. Zostanie nam tylko wzmocnic i uszczelnic granice, a niemiaszkow pies ebal.
Qq
3 lata temu
Hahaha. Beżowi inżynierowie się bawią.
bEKXfjuz
NiemieckiKand...
3 lata temu
Bezowym się wybacza,nadstawcie drugi policzek,ach nie niemcy zlewicowały niech nadstawią drugi POśladek.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić