REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla26.06.19 (15:31)

Świebodzin. 39-latek powiesił się. Policjanci cudem uratowali mężczyznę

Po ponad 30-minutowej reanimacji 39-latek ze Świebodzina znowu zaczął oddychać. Policjanci uratowali życie mężczyźnie, który powiesił się w pomieszczeniu gospodarczym.
Policja

39-latek nie dawał już żadnych oznak życia. Dyżurny policji w Świebodzinie dostał zgłoszenie o mężczyźnie w średnim wieku, który targnął się na swoje życie. Wysłany na miejsce patrol policji dowiedział się, że 39-latek powiesił się w pomieszczeniu gospodarczym.

Świadek odciął linę i ułożył nieprzytomnego na ziemi. St. post. Kamil Biernacki i post. Michał Białogłowy rozpoczęli reanimację samobójcy. Niedługo później dołączyli do nich ratownicy medyczni.

REKLAMA

Nie ma większej satysfakcji, niż widok powracających kolorów na twarzy osoby, której udziela się pomocy i świadomość, że właśnie udało się przywrócić komuś życie - powiedział później Biernacki.

Po ponad 30 minutach reanimacji nastąpił przełom. Kiedy ratunek wydawał się już niemożliwy, samobójcy wróciło krążenie. 39-latka zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja nie wyjawia, w jakim stanie jest teraz jest poszkodowany, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Uratowanie samobójcy

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij