Wróć na
oprac. Grzegorz Kłos
|
aktualizacja

Syn Dominiki Tajner wraca do zdrowia. Nowe informacje z warszawskiego szpitala

36
Podziel się

Dominika Tajner może odetchnąć z ulgą. Choć lekarze nadal ustalają, co stało za utratą przytomności przez jej syna, to ze szpitala napływają pocieszające informacje. Z Maksymilianem jest już lepiej. Znamy szczegóły.

Dominika Tajner zapamięta tę majówkę do końca życia
Dominika Tajner zapamięta tę majówkę do końca życia (ONS.pl)
bCNaeySt

- Jest w separatce, Dominika cały czas przy nim jest, Michał też ich odwiedza. Stan się ustabilizował, choć lekarze nadal szukają przyczyny utraty przytomności - dowiedział się "Fakt".

ZOBACZ: Krzysztof Gojdź o rozwodzierozwodzie Wiśniewskich: "Wychodzą charakterki"

Minęły też objawy, z jakimi trafił na OIOM. Maksymilian nie ma już gorączki, reaguje na bodźce i podobno zaczyna przyjmować pokarm. "Super Express" donosi, że dociera do niego, iż przebywa w szpitalu.

bCNaeySv

Przy jego łóżku od kilku dni niezmorodowanie czuwają mama i jej były partner Michał Wiśniewski. Lekarze nadal nie ustalili, jakie były przyczyny nagłego pogorszenia się zdrowia chłopca.

- Podejrzewa się jakiś wirus. Dostawał kroplówki z antybiotykami… Jako że jest w drużynie piłkarskiej, ma regularne badania - mówi źródło "Faktu", dodając, że nic do tej pory nie wskazywało, że ze zdrowiem Maksa coś jest nie tak.

Pierwsze niepokojące informacje o synu Dominiki Tajner pojawiły się 2 kwietnia. "Super Express" podał, że Maksymilian został przywieziony do jednego ze stołecznych szpitali.

Maks był w ciężkim stanie, miał gorączkę i drgawki. Tabloidowi udało się dowiedzieć, że w domu stracił przytomność i przez pewien czas znajdował się w śpiączce. Z ustaleń "Faktu" wynika, że w piątek po południu udało się go z niej wybudzić.

bCNaeySB

- Dominika jest w złym stanie emocjonalnym. To, co przeżyła przez ostatnie dni, to horror - mówi informator "Super Expressu". Nic dziwnego, bo przez pewien czas zachodziła możliwość, że mózg chłopca mógł ucierpieć na skutek utraty przytomności.

W niedzięlę Tajner wydała specjalne oświadczenie na Instagramie. Wyjawiła, że pod szpitalem czekają paparazzi i nieustannie wydzwaniają do niej dziennikarze.

"Dosłownie przed godziną personel szpitala poinformował mnie, że przed drzwiami oddziału stoją panowie z aparatami. Kilka minut później dzwoni do mnie dziennikarka z pytaniem, czy mój syn bierze dopalacze. K...a! Czy naprawdę żadna z tych osób nie ma serca? Czy w dzisiejszym świecie są jeszcze ludzie, którzy kierują się czymś, co nazywamy wartościami?" - pisała Tajner.

Emocjonalny wpis potwierdza tylko, że z Maksymilianem nie było najlepiej. Na koniec Dominika Tajner zagroziła, że będzie wyciągała konsekwencje ze wszystkich zachowań, które źle wpływają na nią i syna. Gwiazda otrzymała dużo wsparcia od fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy dodających otuchy.

bCNaeySW
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(36)
Franio
rok temu
Przestańcie pieprzyć o jakiejs tam dominice!!!
ninja
rok temu
Nie znam baby... Jak mnie ząb będzie bolał albo złamię paznokieć to też WP napisze o mojej tragedii ?>
gość
rok temu
Sama poszła do showbiznesu a teraz się dziwi, że paparazzi stoją.
bCNaeySX
qq
rok temu
gwiazda?!
ninka
rok temu
a wogóle co to kto to jest ? sa tysiace chorych dzieci i o nich nie piszecie Zaraz bedziecie kase wyłudzac
Najnowsze komentarze (36)
Gastrologpror...
rok temu
tak.... w kolonii watykańskiej liczy się tylko KASA- dziki watykański , barbarzyński kapitalizm.... mieszanka watykańskiego gie....z papieska biegunką
cmkcmds
rok temu
Od kiedy to na wirusy podaje się antybiotyki?
oscar
rok temu
praca polskich europosłów powinna byc poza podzialami. podoba mi się to co mowi gwiazdowski
oskarm
rok temu
Wreszcie coś dla Polaków! Chyba czas na coś nowego, a nie potyczki dotychczasowych partii. Fair Play ma konkretny plan działań, które mają porpawić sytuację Polaków... zobaczymy
Camille
rok temu
Słyszeliście o "Karcie Polskich Spraw""? To inicjatywa ugrupowania FairPlay, która umożliwi stworzenie nam wspólnego głosu w UE. Wreszcie przestaniemy wyciągać nasze wewnętrzne spory przed innymi krajami. Poozdro dla FairPlay!"
ciekawe
rok temu
a od kiedy na wirusy podaje się antybiotyki?
Mikolaj
rok temu
Dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi w całej Polsce wystartował projekt, który zmieni polską politykę. #Gwiazdowski
pawel
rok temu
to nikogo nie interesuje
bCNaeySP
przeszła koło...
rok temu
każdy po "związku"z wiśniewskim jest w złym stanie,nawet to horda czarnoskurych padeałów tez ma mysli samobójcze..taka partia..
rg5
rok temu
Takich dominik w Polsce w obecnej chwili jest kilka set.
wijtek
rok temu
jaka gwiazda? pyta o wartości a sama je łamie, kolejny facet, 4 niby żona.....................................................................
Chico
rok temu
Co to kogo obchodzi.. Kurcze, ludzie piszcie coś o arystokracji, która jeszcze jest w naszym kraju A to???? Co to Kto to
NIC
rok temu
JEDNO WIELKIE NIC!
dss
rok temu
Nie lubię manipulacji.Ale gorzej będzie jak co nie daj Bóg dzieciak rzeczywiści zachoruje i co wtedy. Odechce się podpuszczania innych i manipulacji raz na zawsze. nNosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić