o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marcin Borciuch
|

Syn Meghan i Harry'ego już ma potrzeby i wymagania. Ostatnią wyprawę dostosowano pod Archiego

3
Podziel się

Meghan Markle i książę Harry starają się zapewnić swojemu synowi Archiemu jak najlepsze warunki życia. Brytyjskie media rozpisują się nawet o jego królewskich wymaganiach. Ostatnią podróż do Afryki dostosowano specjalnie do jego potrzeb.

Syn Meghan i Harry'ego już ma potrzeby i wymagania. Ostatnią wyprawę dostosowano pod Archiego
(Getty Images, Getty Images)
bDZUpqbp

Książę Harry, Meghan Markle oraz ich 5-miesięczny syn Archie niedawno wrócili z podróży do Republiki Południowej Afryki, która odbyła się w ramach "royal tour". To była ich pierwsza oficjalna wyprawa za granicę, a świat zobaczył chłopca pierwszy raz publicznie od momentu chrztu.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Ruszają Bitwy w "The Voice of Poland": Zobaczcie występ Iwony Kmiecik i Kacpra Fułka

Aby cała wizyta przebiegła pomyślnie, jej plan trzeba było dostosować pod wymagania i potrzeby małego Archiego. Od hotelu, w którym para książęca była zakwaterowana, wymagano pokoju z widokiem na góry, na które chłopiec miał spoglądać podczas karmienia piersią. "Przez pierwszą część podróży Meghan przebywała w rezydencji brytyjskiego Wysokiego Komisarza na dworze biskupów. To cudna posiadłość z pięknym widokiem na Górę Stołową" - opisywał jeden z brytyjskich reporterów.

bDZUpqbr

Gdy Meghan i Harry była na spotkaniach z obywatelami RPA, Archie pozostawał pod opieką niani. Dzięki temu mógł odczuć w jak najmniejszym stopniu całą podróż. Dodatkowo rodzice zabrali z domu całą masę zabawek, żeby miał się czym zająć i czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Zaplanowana była też przerwa Meghan w spotkaniach z mieszkańcami RPA. Przez kilka dni więcej czasu spędzała z synem. W tym czasie Harry wciąż jeździł po Południowej Afryce.

bDZUpqbS
KOMENTARZE
(3)
Gość
2 lata temu
Patrzył ale na 2 pagórki matki, a nie góry. Hahaha 😂😂😂
bogna
2 lata temu
z tym widokiem na góry to już śmieszne
Kotek Puchate...
2 lata temu
No i gdzie te jakieś wygórowane wymagania ?
bDZUpqbT
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić