Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Szokujący widok. Płonący samolot United Airlines lądował na lotnisku w Denver

4
Podziel się:

Bardzo groźny incydent na międzynarodowym lotnisku w Denver (w stanie Kolorado). Samolot linii United Airlines lądował z płonącym silnikiem.

Szokujący widok. Płonący samolot United Airlines lądował na lotnisku w Denver
(Twitter, Frank Reidy)

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pasażerowie w pośpiechu opuszczali samolot i do punktu odpraw maszerowali środkiem lądowiska.

Służby ratownicze stanęły na wysokości zadania. Bardzo szybko poradziły sobie z zagrożeniem. - Straż pożarna przyjechała bardzo szybko. Jestem bardzo wdzięczny pilotom, że bezpiecznie sprowadzili maszynę na ziemię i później sprawnie pomagali przy ewakuacji z samolotu - powiedział Raiyan Syed.

Samolot (kanadyjski Bombardier CRJ-701) leciał z Aspen, oddalonego o godzinę lotu. Był to lot realizowany przez pochodzący ze stanu Utah SkyWest Airlines dla United Airlines. Firma realizuje łącznie około 200 połączeń w USA, Meksyku i Kanadzie.

Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(4)
Rav
5 lata temu
Straż pożarna przyjechała bardzo szybko😂.Kto pisze takie bzdury?
pasarzer
5 lata temu
Latam tymi liniami z Frankfurtu do USA ale jak Niemcy podstawią samolot tych linii to zrezygnuję z lotu. To nie pierwszy przypadek tych linii
Kuba
5 lata temu
Ciekawe co było przyczyną awarii / pożaru, zawsze mnie to bardzo interesowało od strony technicznej. Wszystkie odcinki katastrof chyba już oglądałem;P
Wrocek
5 lata temu
Ważne że obyło się bez katastrofy i wszyscy żyją
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić