REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski19.12.18 (09:36)

Tajemnicza śmierć piosenkarki. Ciało wyłowiono z Dunaju

Wiadomość o śmierci zdruzgotała rumuńskich fanów. Tamtejsza policja potwierdza: to Anca Pop została znaleziona martwa w swoim aucie.
Facebook.com

Ciało piosenkarki wyłowiono z Dunaju. Poszukiwania kobiety trwały od niedzieli. Miała wtedy odwiedzić matkę, ale nigdy nie dotarła na miejsce. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję, a ta rozpoczęła wielką akcję. Dopiero kolejnego dnia odnaleziono zwłoki. Wyłowiono je z Dunaju w pobliżu miejscowości Şviniţa, kilka kilometrów od rodzinnego domu gwiazdy.

Okoliczności śmierci znanej piosenkarki owiane są tajemnicą. Sprawę wyjaśniają policjanci, którzy twierdzą, że póki co niejasne jest, jak auto znalazło się w rzece. Ślady nie potwierdzają wprost, że mogło się to stać w wyniku wypadku.

REKLAMA

Anca Pop miała 34 lata. Jako dziecko wyemigrowała do Kanady, gdzie jako 7-letnia dziewczynka zaczęła śpiewać. Później wróciła z rodziną do kraju. Gdy miała 15 lat, prezydent Emil Constantinescu wręczył jej nagrodę za pracę na rzecz społeczeństwa. W 2008 r. artystka zaczęła komponować z Goranem Bregovićem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij