o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Patryk Skrzat
Patryk Skrzat
|
aktualizacja

Tak Biedronka przyciąga pracowników. Luksusy, których nie ma niejeden prezes

17
Podziel się

Wśród pozapłacowych korzyści, które przysługują pracownikom Biedronki, są darmowe masaże i zabiegi fizjoterapeutyczne. - W kwietniu w firmie odbyło się ponad 1,6 tys. gimnastyk, a ich łączny czas wyniósł ponad 22,5 tys. minut - informują przedstawiciele sieci.

Tak Biedronka przyciąga pracowników. Luksusy, których nie ma niejeden prezes
(WP.PL, WP)
bEEzQSyJ

100 zł, a do tego koszt dojazdu oraz masażu zgodnie z cennikiem - tyle wynosi profesjonalny masaż biurowy, który oferuje jeden z warszawskich salonów. Na takie usługi decyduje się coraz więcej korporacji. Okazuje się jednak, że nie trzeba pracować na wysokim stanowisku w przeszklonym biurowcu, żeby korzystać z podobnych przywilejów.

Dyskontom brakuje pracowników, więc aby ich do siebie przyciągnąć, w ostatnim czasie regularnie podnosiły pensje. To jednak wciąż za mało, a firmy szukają nowych sposobów. Chętnym do pracy w centrum dystrybucyjnym w Parzniewie koło Pruszkowa zaskakujące warunki oferuje Biedronka.

W ulotce informującej o poszukiwaniu pracowników znajdziemy takie punkty jak: umowa o pracę bez okresu próbnego, wynagrodzenie na start w wysokości 2650 zł brutto, a po 3 latach 3100 zł, darmowe szkolenie na wózek widłowy, bogaty pakiet socjalny czy zorganizowany dojazd dla większych grup. To jednak nie wszystko. Pracodawca oferuje także trzydaniowe posiłki, ale najbardziej intrygujące wydają się darmowe masaże i zabiegi fizjoterapeutyczne.

bEEzQSyL

22,5 tys. minut ćwiczeń

- Pracownicy centrów dystrybucyjnych i biur mogą korzystać m.in. z udziału w codziennych ćwiczeniach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów, a także bezpłatnych: zabiegów fizjoterapeutycznych, porad i konsultacji oraz masaży w gabinecie Biedronkowej Akademii Zdrowia (BAZ) - informują przedstawiciele biura prasowego Biedronki.

Podkreślają, że grupowe ćwiczenia gimnastyczne są prowadzone przez fizjoterapeutów od poniedziałku do niedzieli, z wyjątkiem dni świątecznych. - Czas przeznaczony na ćwiczenia zawiera się w czasie pracy zatrudnionych. Przykładowo w kwietniu w firmie odbyło się ponad 1,6 tys gimnastyk, a ich łączny czas wyniósł ponad 22,5 tys. minut. Bezpłatne masaże i fizykoterapia w ramach BAZ odbywają się w specjalnych gabinetach na terenie firmy. Z tych zabiegów pracownicy korzystają poza godzinami pracy. Na wizyty są umawiani indywidualnie. W kwietniu br. obyło się ponad 2,3 tys. takich wizyt fizjoterapeutycznych - zdradzają przedstawiciele sieci.

Biedronka chwali się również, że w ramach akcji "Razem Zadbajmy o Zdrowie" pracownicy sklepów i magazynierzy centrów dystrybucyjnych mogą skorzystać z opłacanych przez pracodawcę badań profilaktycznych, otrzymując jednocześnie 4 godziny wolnego na ich przeprowadzenie. Firma oferuje także paczki i obozy dla dzieci pracowników.

bEEzQSzm
KOMENTARZE
(17)
olo
4 lata temu
Jestem pracownikiem od czterech lat w DC w wcześniej pracowałem w Toyocie , obiektywnie patrząc Biedronka poprostu miażdży mojego poprzedniego pracodawcę. Jako magazynier zarabiam w zależności od miesiąca od 3100 do 3500 a wczoraj się dowiedziałam że dostanie podwyżkę :) . Trzeba się narobić kilka ton przerzucić i zostać na nadgodziny... Ale za te pieniądze to mogę codziennie po 10 godzin pracować.
Beben
4 lata temu
Bzdury i kłamstwa Biedronka tylko to potrafi pensje coraz niższe pracuje tam to wiem
Truskawka
4 lata temu
To pewnie wszyscy tam leca, jak takie luksusy i pensje takie wysokie☺ Koncz Wasc wstydu OSZCZĘDŹ!
bEEzQSzn
ryki
4 lata temu
Jeszcze trzeba znaleźć czas ma te luksusy. W biedroce wymagane jest abyś robił nadgodziny. Na pomorzu, w sezonie letnim przeżucają pracowników na półwysep. Dojazd niby zapewniony, ale z takiego wejherowa np. to 2h w jedną stronę. Więc ten masarz to w domu chyba.
JVC
4 lata temu
A w Carrefour Bemowo płacą 2400 brutto na stanowisku menadżera działu przyjęcia towaru. Skandal i pomsta do nieba. Carrefour to najgorszy płatnik i wyzyskiwacz. Firma chachment-wydymator !!!!
nie dla wyzys...
4 lata temu
I po 3 latach kregoslup rozsypany.Bron Panie Boze szpiczak w kregoslupie
.com
4 lata temu
przecież to i tak z tych biednych niewolników zdzierane są pieniądze na niby bonusy
wiec
4 lata temu
widzę codziennie jak pracownicy w biedronce się gimnastykują
Magazynier
4 lata temu
Posiłki w DC18 są niejadalne i często powodują grupowe zatrucia w dodatku każdy obiadek kosztuje ok. 7zł odejmowanych z pensji (na rozmowie mowa jest o 2zł), a za 7zł można sobie zrobić naprawdę fajne kanapki do pracy.
Magazynier
4 lata temu
Jako pracownik DC18 w Parzniewie powiem tak: gimnastyka to rozgrzewka przed pracą mająca osłonić zadki kierownictwa w przypadku wypadku w pracy, a masaże są tak profesjonalne, że często desperaci, którzy się na nie zdecydowali nie mogli po nich normalnie chodzić
Pracownik Par...
4 lata temu
A chwali się że codziennie trzeba pracować po 10 godzin a Ukraincy pracują po 14 godzin :)
wwwww
4 lata temu
dać płace jak na Europę przystało i każdy będzie chciał pracować
plloki
4 lata temu
Za to polski Janusz byznesu oferuje swoich podwładnym pensje 1400 zł bez ZUSu, bez płatnych urlopów i zwolnień lekarskich, krzyki każdego dnia i poniżanie :(
bEEzQSzf
xyz
4 lata temu
Zamiast tych wszystkich pierdół niech dadzą ludiom normalną pensję i normalne warunki pracy zgodne z kodeksem pracy (a zwłaszcza z działem BHP), to będą mieli chętnych. Simple as that.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić