Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Kamil Karnowski
|

Tak się kończy zapraszanie nieznajomych na Facebooku

10
Podziel się

25-letni Michael Young dodał ją do znajomych na Facebooku przez przypadek. Rebecca Luff nie mogła wtedy wiedzieć, że jej zgoda skończy się aż tak dobrze. Internauci oszaleli na punkcie ich historii.

Tak się kończy zapraszanie nieznajomych na Facebooku
(facebook)

Takie romantyczne historie nie zdarzają się często. Zaczęło się niewinnie - od wymiany kilku wiadomości. Jednak, jak oboje twierdzą, od pierwszych chwil byli sobą wzajemnie zainteresowani, chociaż dzieliło ich kilka tysięcy kilometrów. On mieszkał w Australii, a ona w Plymouth w południowej Anglii.

18-letnia Rebecca postanowiła, że musi skończyć z internetowym randkowaniem. Chciała czegoś więcej niż tylko rozmów na Facebooku i przez Skype. Dlatego w końcu się spotkali. Najpierw spędzili kilka dni w jej rodzinnym mieście, później wyjechali na wycieczkę do Amsterdamu.

Zakończenie, jak na filmach. Na wspólnych wakacjach Michael się jej oświadczył, a ona powiedziała "tak". Internautom bardzo spodobała się ich historia, która rozpoczęła się tak naprawdę przypadkowo. Brytyjski "Mirror" opublikował ją na swoim Twitterze, gdzie udostępniono ją kilkaset razy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(10)
paaa
5 lata temu
Dzieci internetu, HA HA HA :D
AaaA
5 lata temu
Widać gościu ma dużo kasy i na to ona poleciała, bo sama nigdy nie zarobiłaby na bilet do Australii do nieznajomego. A teraz raczy ją wczasami, wakacjami i innymi luksusami, dlatego powiedziała "tak". Pusta 18-latka która po jakimś czasie zacznie dokazywać i puści się z innym.
mskr
5 lata temu
Oszaleli od tych głupot.
3b45
5 lata temu
HAMERYKAŃSKIE DNO!!!!!!!!!!!!!!
kombajn
5 lata temu
Sam nie wiem dlaczego to przeczytałem. Strata czasu.
Twój nick
5 lata temu
ustawiona historia ;/
wawa
5 lata temu
po 2 latach kończy się zauroczenie a po 4 miłość...więc niech sie cieszą chwilą ;)
c
5 lata temu
ghiuhjkpitg
xxx
5 lata temu
u was w co trzecim artykule jest ''internet lub internauci oszaleli'' to jest chore tak jak wasz portal
Realista
5 lata temu
Tak, a za jakiś czas jak zaczną razem mieszkać, zajmować się domem, dziećmi, wydatki na życie itd to będą kłutnie i potem zapewne rozstanie. Niestety, ale świat idealny nie jest a ludzie poza rozsądkiem, "miłoscią" żyją też instynktem który czasem wyłącza pozostałe zmysły, dlatego są zdrady i rozstania. Tyle mojego zdania w temacie, życze im powodzenia, ale nie wiadomo jak losy się potoczą.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić