Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Grabińska
Karolina Grabińska
|

"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan pociesza męża. Zamieściła post pełen miłości

14
Podziel się:

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Już w drugim odcinku nowej edycji "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnał się Rafał Szatan. W rywalizacji pozostała jego żona, której ciężko jednak pogodzić się z porażką męża.

Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z werdyktem widzów
Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z werdyktem widzów (East News)

O rywalizacji Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana na parkiecie tanecznego show rozpisywano się jeszcze przed startem programu. Media zastanawiały się, czy para nie będzie o siebie zazdrosna i czy nie podzieli losu Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy rozstali się chwilę przed początkiem ósmej edycji show.

Okazuje się, małżonkowie nie będą mieli więcej okazji do emocjonowania się swoimi występami. Widzowie zdecydowali, że Rafał już po drugim odcinku opuści show.

Barbara postanowiła go wesprzeć i zamieściła na Instagramie post, w którym wyznaje miłość mężowi i podkreśla niedowierzanie werdyktem publiczności i jurorów.

"Kocham Cię Kochanie !!!!!! Tańczyłeś przepięknie !!!!!!!!! Jesteś mega zdolny !!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi .... nie czaję .... :
((
((
((
(( to po prostu telewizja ..... Za to idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena - wymiata tam !!!!! Jestem z Ciebie ogromnie dumna !!!!!!!!" - napisała.

Rafałowi pozostaje kibicować żonie, która radzi sobie doskonale w "Tańcu z gwiazdami" i jest typowana na faworytkę w wyścigu o Kryształową Kulę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(14)
Ju
3 lata temu
Też mi gwiazdy .
sas
3 lata temu
kto to jest ten kurzej szatan nigdy nie słyszałem i nie widziałem
pepe
3 lata temu
prawdziwy Szatan
sas
3 lata temu
Jak to się nikt nie spodziewał?Widzowie się spodziewali jak widać-i dobrze że odpadł,bo tańczył topornie i ciężko.Zresztą ją też to czeka,jest do niczego.
Logik
3 lata temu
Jak ktoś wyznaje miłość i pociesza męża na Instagramie a nie w normalnym życiu to dla mnie upadek wartości, sprzedawanie się. Dla mnie traci taka osoba wiarygodność.
jan
3 lata temu
...wszystko na pokaz...
OLO
3 lata temu
PELEN MILOSCI ???????????? A STUKA SIE SIE CODZIENNIE Z INNYM . HAHAHHAHA
dd
3 lata temu
on jest koszmarnie zazdrosny o karierę Baśki i tylko patrzeć jak przeżyją kolejne małżeńskie "dramaty"
qwerty
3 lata temu
Nie mogła tego powiedzieć prosto w oczy tylko musiała napisać. Podczas śniadania - sms lub post - podasz mi cukier. odpowiedź sms lub post - oczywiście.
wer
3 lata temu
Gdzie te gwiazdy w TzG??!! Nikogo znanego oprócz Reni Jusis, która odpadła w pierwszym odcinku.Dziwolągi (miller) i przeciętniacy.
pik
3 lata temu
kto to ogląda?
wik
3 lata temu
Dla mnie bardziej niesprawiedliwe było odpadnięcie Reni Jusis.Ona naprawdę nieźle tańczyła i jest gwiazdą,czego nie można powiedzieć o większości uczestników.
ali
3 lata temu
Tuturutuuuuuuuuuuuuu majtki z drutu.
Gwiazda
3 lata temu
I gdzie są te gwiazdy ? Beaty nie ma, Pawłowicz nie ma no i główna gwiazda Antoni też na wyjeździe badawczym.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić