REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Anna Ryta08.10.19 (07:35)

"Taniec z Gwiazdami": Beata Tyszkiewicz tęskni za programem

Beata Tyszkiewicz kilka lat temu zrezygnowała ze współpracy z "Tańcem z Gwiazdami". Uznała, że musi skupić się na swoim zdrowiu. I choć do dziś zdania nie zmieniła, z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy zasiadała za jurorskim stołem.
ONS.pl

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat oceniała taneczne popisy celebrytów w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Była jurorką w dwunastu edycjach programu w TVN-ie i siedmiu w Polsacie. W 2017 r. uwielbiana przez wszystkich widzów i uczestników musiała zrezygnować z show z powodu problemów zdrowotnych. Nie oznaczało to jednak, że na dobre porzuciła śledzenie poczynań tańczących gwiazd.

- Dalej ze wzruszeniem co piątek oglądam "Taniec z Gwiazdami". Uwielbiam to, że Iwona nie straciła swojego pazura i wciąż jest Czarną Mambą - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

REKLAMA

I choć Tyszkiewicz nie bierze pod uwagę powrotu do programu, mogłaby się skusić jedynie na gościnny występ. I właśnie na to liczy stęskniona za aktorką produkcja show.

- Produkcja do tej pory jest dla mnie szalenie miła. Dostaję zapytania o powrót i bardzo często przysyłają mi kwiaty. To niesamowite, że o mnie nie zapominają, bo ten program był ważną częścią mojego życia - podsumowała na łamach tabloidu.

ZOBACZ WIDEO: Beata Tyszkiewicz: dama pije, pali i przeklina

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij