REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski11.01.17 (11:53)

Ten wynalazek to tylko pomoc dla terrorystów. Policja ostrzega

Pistolet, który wygląda praktycznie tak samo jak iPhone, ma wkrótce trafić do produkcji. W przedsprzedaży złożono na niego już ponad 12 tys. zamówień.
Ideal Conceal / Facebook.com

Służby bezpieczeństwa na całym świecie ostrzegają. Wynalazek firmy Ideal Conceal może być o wiele bardziej niebezpieczny w rękach terrorystów niż rozpędzona ciężarówka. Pistolet wygląda bowiem jak telefon komórkowy, jednak nie jest zabawką. Policja boi się, że taką broń z łatwością będzie można wnieść np. na pokład samolotu - informuje "Standard".

REKLAMA

Gadżet miał sprawić, że ludzie poczują się bezpieczniej. W USA w większości stanów posiadanie broni jest legalne. Smartfon z amunicją nie rzucałby się w oczy. Problem w tym, że tak zakamuflowany pistolet idealnie nadaje się do przeprowadzenia ataków terrorystycznych. Krytycy pomysłu zwracają też uwagę na jego cenę. Pistolet jest bowiem tańszy od iPhone'a, do którego go upodobniono i kosztuje zaledwie 395 dolarów, czyli nieco ponad 1200 zł.

Niektórzy ludzie mogliby się mocno przestraszyć, gdyby zobaczyli, że nosisz ze sobą broń. Nasz wynalazek pozwala uniknąć niewygodnych rozmów na ten temat - bronił produktu Kirk Kjellberg, szef firmy Ideal Conceal.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij