Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marcin Borciuch
|
aktualizacja

The Dead Don't Die: Jest zwiastun filmu. Apokalipsa zombie Jarmuscha w gwiazdorskiej obsadzie

0
Podziel się

Do Internetu trafił zwiastun “The Dead Don’t Die” - filmu Jima Jarmuscha, który przedstawia apokalipsę zombie. W rolach głównych gwiazdy Hollywood.

The Dead Don’t Die: zwiastun filmu
The Dead Don’t Die: zwiastun filmu (Youtube.com)
bEECdNyt

The Dead Don’t Die: Jest zwiastun filmu

W sieci pojawił się trailer filmu “The Dead Don’t Die”. Reżyserem jest Jim Jarmusch, jeden z najbardziej znanych niezależnych reżyserów. Co ciekawe, w młodości nie planował kariery filmowca. Odpowiedzialny jest za takie produkcje jak “Broken Flowers”, “Inaczej niż w raju”, “Kawa i papierosy”, “Truposz” i “Poza prawem”.

Akcja filmu “The Dead Don’t Die” toczy się w małym miasteczku Centerville, którego liczba mieszkańców wynosi 738 osób. To tam rozpoczyna się apokalipsa zombie. Temat ten jest bardzo popularny w filmach, serialach, grach i komiksach ostatniej dekady. Jarmusch koniec świata spowodowany przez żywe trupy zamierza pokazać w dość groteskowy sposób.

bEECdNyv

Obsada filmu jest bardzo mocna. Wystąpią m.in. Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Danny Glover, Caleb Landry Jones, Rosie Perez, Iggy Pop, Sara Driver, RZA, Selena Gomez, Carol Kane, Austin Butler, Luka Sabbat i Tom Waits.

Premiera kinowa “The Dead Don’t Die” zaplanowana jest na 14 czerwca, ale pierwszy pokaz odbędzie się na majowym festiwalu w Cannes.

bEECdNyW
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić