Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karol Skomorowski
|

"The Voice Kids 3". Cleo popłakała się na wizji! Poruszający występ Kingi Wołoszyn

2
Podziel się:

Trzeci sezon "The Voice Kids" rozpoczął się na dobre. W pierwszym odcinku Kinga Wołoszyn swoim występem doprowadziła Cleo do łez.

Cleo
Cleo (ONS.pl)

Trzecia edycja "The Voice Kids" zadebiutowała na antenie TVP 2. Dotychczas program wzbudzał bardzo wiele pozytywnych emocji wśród widzów. Dziecięcy artyści z całego kraju walczą o nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 tys. zł.

Już na samym początku nowego sezonu "The Voice Kids" nie brakowało ogromnych emocji. Szczególnie poruszający okazał się występ 13-letniej Kingi Wołoszyn, która zdecydowała się wykonać utwór "Sztorm" z repertuaru jednego z jurorów, Cleo. Sama gwiazda odwróciła się już na samym początku występu i nie mogła powstrzymać wzruszenia. W jej oczach pojawiły się łzy. Również Tomson i Baron byli poruszeni głosem 13-letniej Kingi.

Po występie Kingi Wołoszyn Cleo poprosiła dziewczynkę o wspólne zaśpiewanie "Sztormu". Ku zaskoczeniu wszystkich uczestniczka "The Voice Kids" zdecydowała się wykonać go wspólnie z Tomsonem i Baronem. Podczas rozmowy za kulisami Cleo zdradziła, że decyzja 13-latki nieco ją zabolała.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak atakuje Cleo: "Załatwiłam jej pracę w "The Voice Kids". Nigdy mi nie podziękowała"
KOMENTARZE
(2)
joh
2 lata temu
cleo ale fajna pudernica z ciebie
sylwu
2 lata temu
Widziałam jeden odcinek z nią i mądrusiem kwiatkusiem. Co za błazny. Ona skacze po fotelu i wciska przycisk dopiero jak kwiatek zrobi ruch, bo sama nie wie, czy dziecko umie śpiewać, czy nie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić