o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|
aktualizacja

"To jest k***a debil". Poseł PO w programie na żywo dowiedział się co myśli o nim sąsiad

145
Podziel się

Portal TVP Info ujawnił nieznane dotąd nagrania z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Do studia programu "Woronicza 17" zostali zaproszeni goście, którzy jako pierwsi mieli skomentować nagrania. Wśród nich był Andrzej Halicki, który przy okazji dowiedział się, co jego sąsiad o nim myśli.

"To jest k***a debil". Poseł PO w programie na żywo dowiedział się co myśli o nim sąsiad
(PAP, Marcin Kaliński)
bESKWRGZ

Poseł PO musiał wysłuchać przykrył słów na swój temat. Ujawniona rozmowa Radosława Sikorskiego i Jacka Krawca dotyczyła również członków Platformy Obywatelskiej. "Halicki ku*, ten Grupiński… Grupiński jest niegłupi, ale Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku*, debil no" - skwitował Jacek Krawiec, były prezez Orlenu.

Andrzej Halicki skomentowal te słowa: "Pomimo tego, że widzę jesteśmy sąsiadami, nie bywaliśmy u siebie".

bESKWRHC
KOMENTARZE
(145)
wójt
4 lata temu
hahahahhaa hodowca dogokundli nie załapał? Cóż, sąsiad wywalił prawdę, aż do bólu! I tyle.
Andypandy
4 lata temu
A skąd portal TVP Info miał te rzekomo zabezpieczone przez prokuraturę taśmy? Może nad tym należy się pochylić. Kto ujawnia dowody rzeczowe z prowadzonego śledztwa?
Zawiedziony
4 lata temu
Upubliczniona rozmowa nie rożni się od rozmowy zwykłych polaków, więc albo potępiajmy wszystkich tak rozmawiających albo nadal uważajmy, że nic złego się nie dzieje. Na marginesie czy podsłuchiwanie i donoszenie jest w porządku. Nadmieniam, że też miałem dość rządów PO ale z przykrością stwierdzam, że "dobra zmiana" nie "zarządza" Polską lepiej - w nikogo już nie można wierzyć (wierzyłem w Dudę i w Kukiza ale się zawiodłem).
bESKWRHD
deevf
4 lata temu
ogólnie w rządami PO był podobno taki problem że miała w prokuraturach/sądach (nie znam się na technikaliach) miał miejsce nienaturalnie duży wzrost wniosków o podsłuchy w sprawach wszelakich. no tak gdzieś ze 2 lata temu czytałem na jakimś wortalu. tak się zastanawiam czy nie jest ta afera rodzajem zemsty za ch.owe podejście do kwesti prywatności obywateli. taka dywagacja, bo i danych oficjalnych w sumie nie ma a motywy no tak no polityczne jak najbardziej no ale ...
celny strzał ...
4 lata temu
Oglądałem program na żywo, widzieć minę Halickiego....bezcenne. Usłyszeć prawdę o sobie od kolegów klubowych....przykre, ale bezcenne. ;))
fwefw
4 lata temu
karma wraca
III RP
4 lata temu
elYta państwa MAFIJNEGO ! złodzieje kamienic , krętacze , oszuści , chamstwo POlityczne i chuligaństwo sejmowo-ul;iczne
dessauer
4 lata temu
"PREZEZ" CZY PREZES analfabeci.
Obywatel RP
4 lata temu
My, antykaczystowscy opozycjoniści jesteśmy zdradzani przez wszystkich. KOD zdradził, Tusk zdradził, PO zdradziło, teraz Sąd Najwyższy zdradził. A tak o niego walczyliśmy. Wszyscy zdradzają. Kijowskiemu chodziło tylko o pieniądze. PO chodzi tylko o pieniądze i głosy. SN chodzi tylko o stołki. I oczywiście pieniądze. A nas mają gdzieś. Nadzieja tylko w Obywatelach RP i tym, ze Timmermans i Angela Merkel coś wymyślą. W nikogo już nie można wierzyć by było tak, jak wcześniej. Teraz się do nas dobiorą i za nasze drobne sztuczki pójdziemy siedzieć.
b
4 lata temu
" prezez Orlenu"
Bolek
4 lata temu
Co racja to racja.
www.
4 lata temu
To sa prywatne rozmowy przy lampce wina , ciekawe czy ktos chce wiedziec co kto o kim mowi za ich plecami.
Armin
4 lata temu
Ciekawi ci ,,przyjaciele,,
bESKWRHv
kult
4 lata temu
no widzę pełna kultura z butów wyłazi ... pełna kultura ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić