To już pewne. Ariana Grande nie wystąpi w Łodzi

12
Podziel się:

Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze amerykańska artystka Ariana Grande nie wystąpi na dwóch zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca koncertach w łódzkiej Atlas Arenie. Ich organizator poinformował o zawieszeniu trasy i możliwości zwrotu biletów.

To już pewne. Ariana Grande nie wystąpi w Łodzi
(PAP, Domine Jerome)

- Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze amerykańska artystka Ariana Grande nie wystąpi na dwóch zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca koncertach w łódzkiej Atlas Arenie. Ich organizator poinformował o zawieszeniu trasy i możliwości zwrotu biletów.

- Trasa koncertowa Ariany Grande "Dangerous Woman" zostaje zawieszona do czasu, gdy uda się ocenić sytuację i oddać należny szacunek - napisała w środę wieczorem w oświadczeniu Agencja Live Nation organizująca tournee artystki. Wcześniej o przerwie w występach co najmniej do 5 czerwca poinformował menedżer wokalistki.

W poniedziałek po koncercie amerykańskiej piosenkarki w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, w tym dwoje Polaków, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

Po występie w Manchesterze Grande miała zaplanowane dwa koncerty w łódzkiej hali Atlas Arena oraz w Londynie, Antwerpii, Frankfurcie i Zurychu.

Jak powiedziała PAP Ewa Bieńkowska z Atlas Areny koncerty Grande w Łodzi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Oba miało obejrzeć ponad 25 tys. fanów.

- Od czwartku osoby, które zakupiły bilety mogą zwracać je w miejscu zakupu - w kasie Atlas Areny lub poprzez kontakt ze stroną internetową, na której zakupiły wejściówki - poinformowała.

Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić