Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

To już pewne. Ariana Grande nie wystąpi w Łodzi

9
Podziel się:

Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze amerykańska artystka Ariana Grande nie wystąpi na dwóch zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca koncertach w łódzkiej Atlas Arenie. Ich organizator poinformował o zawieszeniu trasy i możliwości zwrotu biletów.

To już pewne. Ariana Grande nie wystąpi w Łodzi
(PAP, Domine Jerome)

- Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze amerykańska artystka Ariana Grande nie wystąpi na dwóch zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca koncertach w łódzkiej Atlas Arenie. Ich organizator poinformował o zawieszeniu trasy i możliwości zwrotu biletów.

- Trasa koncertowa Ariany Grande "Dangerous Woman" zostaje zawieszona do czasu, gdy uda się ocenić sytuację i oddać należny szacunek - napisała w środę wieczorem w oświadczeniu Agencja Live Nation organizująca tournee artystki. Wcześniej o przerwie w występach co najmniej do 5 czerwca poinformował menedżer wokalistki.

W poniedziałek po koncercie amerykańskiej piosenkarki w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, w tym dwoje Polaków, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

Po występie w Manchesterze Grande miała zaplanowane dwa koncerty w łódzkiej hali Atlas Arena oraz w Londynie, Antwerpii, Frankfurcie i Zurychu.

Jak powiedziała PAP Ewa Bieńkowska z Atlas Areny koncerty Grande w Łodzi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Oba miało obejrzeć ponad 25 tys. fanów.

- Od czwartku osoby, które zakupiły bilety mogą zwracać je w miejscu zakupu - w kasie Atlas Areny lub poprzez kontakt ze stroną internetową, na której zakupiły wejściówki - poinformowała.

Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(9)
lex
5 lata temu
skoro tak, to głupie lewactwo pojedzie do Manchesteru jeszcze raz
Piotr
5 lata temu
No i Islamiści kontrolują życie Eurpejczyków
Grander
5 lata temu
Po pierwsze trasa koncertowa "Dengerous Woman" hahaha niby tragedia ale całkiem śmiesznie wypadło. Po drugie polska w jej oczach to pewnie cos w stylu kraju 3 świata wiec tak boi się. Po 3 beznadziejna gwiazdka.
Łodź
5 lata temu
daję minus a tu licznik nie reaguje !!!!
o
5 lata temu
Przecież w Polsce co i raz to ktoś wybucha,a w Manchesterze błogi spokój - dlatego zagra jeszcze raz - co za pustak
polak
5 lata temu
Masz przyjechać do POLSKI jeśli tego nie zrobisz pokażesz strach LĘK dżihadowi,POLSKA jest BEZPIECZNA Z A P R A S Z A M Y
Prawda
5 lata temu
Można zwrócic bilety o jak fajnie, powinno być oddane za to 3x więcej pieniedzy ile ludzie zaplacili.
fggfgf34
5 lata temu
a co z naszym europejskim stylem życia? my się przecież nie dajemy zastraszyć i pomimo, że dookoła wszystko wybucha to my robimy swoje! Wracaj na trasę grando i pozwól europejczykom dalej pękać z radości i nie tylko
oj
5 lata temu
A co boi się ze nie będzie zamachu? Bo w Manchesterze był i zaraz jej popularność wzrosła. A w Łodzi co? Nie ma zamachu to media nie piszą.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić