o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Unicorn
|

To książę Harry załatwił Meghan Markle kontrakt z Disneyem? Do sieci wyciekło nagranie jego rozmowy z szefem wytwórni...

9
Podziel się

Podczas pogawędki z dyrektorem Disneya książę wychwalał lektorskie zdolności żony. Zaskoczeni?

To książę Harry załatwił Meghan Markle kontrakt z Disneyem? Do sieci wyciekło nagranie jego rozmowy z szefem wytwórni...
(East News)
bDYLqarp

Od kilku dni światowe media żyją skandalem na brytyjskim dworze. Książę Harry i Meghan Markle postanowili bowiem ogłosić swoją rezygnację z pełnienia oficjalnych obowiązków i kontynuować wspólne życie z dala od pozostałych royalsów. Niestety, wcześniej zapomnieli uprzedzić o swoich planach członków rodziny królewskiej, w tym również Elżbietę II.

Niedługo po szokującym ogłoszeniu Sussexów brytyjskie tabloidy zaczęły zastanawiać się, czym właściwie była spowodowana ich rezygnacja. Winą za cały skandal obarczono Meghan Markle. Ponoć była aktorka czuła się coraz bardziej przytłoczona obowiązkami księżnej, tęskniła również za dawnym życiem, które porzuciła jedynie po to, by stać się obiektem krytyki mediów. Dlatego też niezwłocznie po ujawnieniu swoich planów księżna wsiadła w samolot do Kanady, pozostawiając mężowi rodzinne negocjacje.

bDYLqarr

W obliczu tzw. "Megxitu" media zachodziły w głowę, jak dalej potoczą się losy księcia Harry'ego i jego małżonki. Najgłośniej mówiło się o tym, że Markle planuje powrócić do aktorstwa. Niedawno okazało się, że księżna już jakiś czas temu zdążyła podpisać umowę z Disneyem. Meghan miała użyczyć swojego głosu sławnej wytwórni w zamian za ich wsparcie dla organizacji chroniącej słonie przed kłusownikami.

bDYLqarx

Okazuje się, że odpowiedzialny za współpracę księżnej z koncernem mógł być sam książę Harry. Kilka miesięcy temu Sussexowie pojawili się na uroczystej londyńskiej premierze nowej wersji "Króla Lwa". Podczas gdy Meghan zabawiała rozmową Beyonce i Jaya-Z, jej mąż uciął sobie pogawędkę z dyrektorem Disneya, Bobem Igerem.

W sieci pojawiło się właśnie nagranie, na którym widzimy, jak książę wspomina przy szefie wytwórni o zdolnościach lektorskich swojej żony.

"Wiedziałeś, że ona zajmuje się podkładaniem głosu?" - zagaił Igera Harry.

"Nie wiedziałem tego" - odpowiedział prezes Disneya.

bDYLqary

"Wyglądasz na zdziwionego. Ona jest tym poważnie zainteresowana" - kontynuował książę

"Z chęcią spróbujemy. Świetny pomysł" - odparł Bob Iger.

Zaskoczeni?

bDYLqarz
bDYLqarA
bDYLqarS
KOMENTARZE
(9)
sda
rok temu
beda grali w filmie brzydal i pasztet przechodzony po pornostarze
Kajko
rok temu
typowa femme fatale....zrobi z faceta nikogo, sprowadzi na same dno a na końcu go zostawi...no cóż jego wybór, można tylko zaśpiewać Na głowie kwietny ma wianek oraz wara wam ja ją przecież lepiej znam i już nie ma księcia
sed
rok temu
Wszystko po znajomości się załatwia. To tak jak u nas, więc jednak jesteśmy w gronie krajów cywilizowanych, heh.
bDYLqarT
prosta sprawa
rok temu
zamknąć kran z kasą, wydziedziczyć z majątku, chca wolności niech mają
Gośka
rok temu
dorośli są
Asia
rok temu
Matko, ale ci ludzie są nie ładni.
pawel
rok temu
rudy nigdy nie był członkiem rodziny królewskiej ,jego biologicznego ojca już dawno pokazała tv Pro 7
iga
rok temu
Dostała na huczne wesele, na kreacje, na remonty domów, potem 30 mln funtów od Karola "na życie" i jak już wydoiła rodzinę królewską, to stweirdziała, że czas robić karierę na plecach męża, czas na Oscara itd. Dlaczego od razu po ślubie albo przed ślubem tego nie ogłosili? Bo musieliby zacisnąć pasa i nie dostaliby tyle z majątku królewskiego. Tak samo ta szybka ciąża. Ona ma teraz asa w rękawie w postaci dziecka i Harry zrobi dla niej wszystko, łącznie z załatwianiem ról czy odizolowaniem się od rodziny. Jak to ma tak wyglądać, to ja nie wróżę małżeństwu przyszłości - on poświęca wszystko, a ona spija śmietankę i robi co chce. Kiedyś w końcu Harry się obudzi i jeszcze będzie błagał ojca o powrót do rodziny.
Iwona
rok temu
Dajcie im święty spokój oni tez mają prawi żyć jak ludzie. Tylko pozazdrościć odwagi
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić