o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kinga Michalska
|

To poważny związek. Sandra Kubicka coraz bliżej ślubu

2
Podziel się

Sandra Kubicka, jak na swój młody wiek, wiele już osiągnęła, a w jej życiu przyszedł czas na stabilizację. Nie chodzi o zakup nowego mieszkania czy przeprowadzkę. Modelka niedługo zostanie żoną.

Sandra Kubicka niedługo zostanie żoną.
Sandra Kubicka niedługo zostanie żoną. (ONS.pl)
bDKuejIl

Sandra Kubicka i jej związek bywają często obiektem medialnych wspominek i docinek ze strony fanów. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przez duże zainteresowanie ich relacją, Sandra i Kaio uczą się, jak mogą wspólnie przezwyciężać trudne sytuacje. Trzeba jednak przyznać, że i w ich miłości bywa trudno. Nie tak dawno temu w mediach huczało na temat kryzysu w ich związku. Zakochani wyszli z tego jednak obronną ręką. Zły czas szybko minął, a oni planują wspólną przyszłość.

Sandra Kubicka postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i umożliwiła im zadawanie pytań, na które potem odpowiadała na InstaStory. Dzięki temu obserwatorzy mogli zobaczyć zdjęcie modelki i córki jej partnera. Urocza dziewczynka!

bDKuejIn

Poruszono oczywiście także temat związku Sandry z Kaio i poważnych kroków w ich relacji. Kubicka przyznała, że już za kilka dni razem z narzeczonym będą wysyłać ślubne zaproszenia. Uroczystość ma odbyć się w lipcu, jednak nie będzie to ślub kościelny. Swój wielki dzień zakochani będą świętować najpierw w Miami, gdzie zorganizują niewielkie przyjęcie, a oficjalne wydarzenie będzie miało miejsce w Polsce.

Sandrze i Kaio życzymy, by ich miłość trwała wiecznie!

bDKuejIt
bDKuejIO
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(2)
dfyy
rok temu
Ciekawe ile czasu tego slubowania dotrzymają.
Bez hejtu.
rok temu
Wiele już osiągnęła???
Najnowsze komentarze (2)
Bez hejtu.
rok temu
Wiele już osiągnęła???
dfyy
rok temu
Ciekawe ile czasu tego slubowania dotrzymają.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić