o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Tomasz Grodzki zwrócił się do Andrzeja Dudy. "Jestem do dyspozycji"

67
Podziel się

Tomasz Grodzki zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi o procedowanie "ustawy kagańcowej", która budzi spore kontrowersje. Marszałek Senatu stwierdził, że "chętnie by przyszedł do Pałacu, aby w gronie ekspertów obu stron podyskutować" o proponowanych zapisach.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki (PAP)
bESHyHAR

Propozycja Tomasza Grodzkiego pojawiła się na Twitterze.

"Szanowny Panie Prezydencie! Ustawy sądowe są w Senacie ale na koniec trafią do Pana. Chętnie bym przyszedł do Pałacu aby w gronie ekspertów obu stron podyskutować o kontrowersyjnych zapisach po to żeby wypracować jak najlepsze rozwiązanie dla obywateli. Jestem do dyspozycji" - czytamy we wpisie.

Tymczasem w Warszawie trwa Marsz Tysiąca Tóg. Protest to reakcja na procedowaną "ustawę kagańcową" - ustawę autorstwa PiS zakładającą m.in. wprowadzenie kar dla sędziów.

bESHyHAT
Zobacz także: Zobacz też: 28. finał WOŚP. Prezydent Gdańska będzie miała ochronę. Impreza pod ścisłą kontrolą
bESHyHAZ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bESHyHBu
KOMENTARZE
(67)
pacjet
rok temu
a ja myslalem ze przyjdzie z koperta ;))))))
OBYWATEL
2 lata temu
Taka walka o te sądy,Dlaczego ?? Prawdą jest taką,że młody student prawa nie może dostać się do kancelarii aby odbywać praktykę przed zawodem prokuratora czy sędziego,ponieważ w tym gronie są tylko dzieci i znajomi tych swer,Więc dlaczego nie zmienić sądów do potrzeb SZARYCH LUDZI aby mogli korzystać z prawa.Tak więc myślę,że PARTIA RZĄDZĄCA dobrze robi zmieniając NASZE POLSKIE SĄDY. A dlaczego sędziowie maszerują??? przecież jest też ustawa mówiąca co im wolno a czego NIE.
sens
2 lata temu
Ta sędziowska często niekompetentna a bywa nieuczciwa kasta powinna tak samo odpowiadać jak każdy obywatel tak stanowi konstytucja o jaką oni niby walczą .
bESHyHBv
sens
2 lata temu
Ty koperta ty się postaw do dyspozycji prokuratora .
olo
2 lata temu
panie grodzki nie do notariusza trzeba sie zglaszac na rozmowy ale do jarka ktory jest prezydentem premierem tej podlej wladzy
Vox Populi
2 lata temu
A miałem nadzieję że do dyspozycji prokuratury !!!
srocki
2 lata temu
do dyspozycji to kopertka będzie przed prokuratorem, wtedy będzie uzgadniał za ile i na ile.
Tytus
2 lata temu
pan a. duda ma kłopot z rozumieniem rzeczywistości, poprzednio zawetował ustawę o sądach a jak przedstawił "swoją" wersję to było jeszcze gorzej. pałac i jego eksperci są marionetkami prezesa i nie mają zgody na prowadzenie rozmów.
ABC
2 lata temu
Pałac prezydencki to poważna instytucja i jest miejscem spotkań ludzi poważnych i odpowiedzialnych, czego o panu marszałku powiedzieć nie można, ponieważ z doniesień medialnych wynika iż w swoim postępowaniu kieruje się własną chciwością. Stopnie naukowe nie są tożsame z prawością. Pan marszałek miał wybór ale zamiast do Pana Prezydenta RP skierował się do KE.Marszałek Senatu to jeszcze nie monarcha.
żenada
2 lata temu
tam nie ma z kim gadać
gość
2 lata temu
Profesor Koperta Grodzki, jak przystało na łapiducha z syndromem Boga zna się na wszystkim nawet na prawie. Jest tylko jeszcze jedna grupa zawodowa znająca się na wszystkim to nauczyciele z syndromem nieomylnych i wszystkowiedzących. A wracając do Koperty to w swoim życiu nie spotkałem żadnego z tym tytułem naukowym, który nie wycisnął by z pacjenta swojej stawki bez mrugnięcia okiem, tak że..
Antytrol
2 lata temu
TROLE W AKCJI - znów trochę dorobią
gość
2 lata temu
Nasz prezydencik nie jest zdolny wzniesc sie ponad partyjne interesiki....oto caly pis
bESHyHBn
CNNNC
2 lata temu
Strach się bać takiego lekarza poltoraboga w jego gabinecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić