Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Tragedia na Śląsku. Nie żyje 1,5-roczne dziecko

68
Podziel się

Nie udało się uratować małego dziecka, które najprawdopodobniej zakrztusiło się podczas jedzenia.

Tragedia na Śląsku. Nie żyje 1,5-roczne dziecko
(iStock.com, ChristinLola)
bELiveeZ

Dokładna przyczyna zgonu będzie znana dopiero po sekcji zwłok. Jednak dziennikarze "Dziennika Zachodniego", powołując się na nieoficjalne źródło informacji, donoszą, że śmierć była spowodowana zakrztuszeniem. Dramat rozegrał się w Koziegłowach.

Niestety muszę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie o śmierci małego dziecka. Podczas zgłoszenia, które przyjął dyżurny uzyskaliśmy informację, że chorowało ono od urodzenia - mówi Barbara Poznańska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie.

Zobacz także: Zobacz także: Ważą się losy "Wampira z Bytowa"
bELivefb

Śmiercią malucha zajmie się prokuratura. Dariusz Bereza, szef Prokuratury Rejonowej w Myszkowie zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. To ona ma ostatecznie potwierdzić, dlaczego 1,5-roczne dziecko zmarło. Wiadomo jedynie, że było chore od urodzenia, jednak nie było to śmiertelne schorzenie.

Prowadzimy na miejscu czynności, ale przyczyna zgonu będzie znana po sekcji zwłok - dodaje Barbara Poznańska.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bELivefC
KOMENTARZE
(68)
inka
4 lata temu
jeżeli zaksztuszenie to po uj pchali dziecku do buzi nie mogli dawac malutkich pokarmow z przerwami chyba ze rodzicom sie spieszylo zeby dziecko szybko zjadlo..szok szkoda maluszka ,powiekszylo grono aniolkow
Ktosia
4 lata temu
O rety jakim trzeba być tempym żeby to w taki sposób skomentowac ehh...co ma piernik do wiatraka :/
Mama
4 lata temu
Tydzień temu byłam z moim dzieckiem na mikołaju jest alergikiem od urodzenia. Siedział w grupie dzieci wtedy, chociaż miałam go na oku i tak musiał chyba coś wziąść i zjeść. Położył się spać po poł godz obludzil się z duszacym krtaniowy kaszlem. Już robił się siny, mąż siedział z małym i teściowa przy otwartym oknie z inhalacja. Ja dzwoniłam na pogotowie,naprawdę nikomu nie życzę tego. Sobie również już nie mały 3 latka a prawie go straciłam.. Teraz każda noc jest dla mnie jak koszmar. Szczere kondolencje dla rodziny.
bELivefD
praktyk
4 lata temu
Jeżeli dziecko się zakrztusi, to nie klepiemy go po plecach, tylko łapiemy za nogi i odwracamy do góry nogami, lekko, powtarzam lekko potrząsamy
vets
4 lata temu
ja w to nie wierzę, to nie jest sprawa wiary. Ale zwrócę uwagę, przy obecnych nawiedzonych mądrych(pytanie, jak niektórzy przeżyli 100 lat bez ich rad?). Podobno pije się osobno od jedzenia. Jeżeli się umrze, to się nie opłaci. Ostatkiem sił przełykam kęsy, suche, itd. Typowe pułapki to np. precle i wszystko bez popicia, szklanki wody w pobliżu. Ale nawet w młodym wieku zaksztusiłem się czekoladką, najprawdobniej chodzi o likiery i masy. Od zachłyśnięcia są śmiertelne zapalenia płuc. Właściwie należy leżeć(i spać) na boku, nie na plecach.
ed
4 lata temu
Bóg chrzścijan jest mściwy,najpierw stworzył ludzi na swoje podobieństwo a kiedy okazało się że ta praca została spartaczona z zemsty zsyłał na nich kolejne kary i plagi
kowal
4 lata temu
Co z edukacja w różnych miejscach bierze sie dziecko za nóżki do góry uderza w plecy i powinno byc dobrze-czego teraz uczą-chyba protestów tylko
stasiej12
4 lata temu
"Chore od urodzenia ` 1,5-roczne dziecko zmarło " dobrze, że tak się stało. Rodzice odpoczną, a państwo nie będzie musiało łożyć pieniędzy z moich podatków na wychowanie "roślinki"
G
4 lata temu
Tragedia
Dzindziel
4 lata temu
Czy tylko ja nie rozumiem co ma wspólnego choroba z tym feralnym zakrztuszeniem ?
Dariusz
4 lata temu
Kurcze, ale im los święta zgotował...
Ola
4 lata temu
Zakrztuszenie jest okropne, dlatego każdy powinien uważać co daje do jedzenia dziecku, w jakiej pozycji je karmi i wiedzieć co zrobić żeby uratować krztuszącego się człowieka. Ja właśnie z obawy o zakrztuszenie swojego dziecka boję się je zostawić sam na sam z moją niemyślącą teściową, która gdy mój syn miał 4 miesiące (nawet zębów nie miał) próbowała podać mu kawałki kurczaka w panierce i namawiała mnie na to, żeby dawać mu czekolade żeby był spokojniejszy i nie miał kolek... Jak mój mąż przeżył dzieciństwo pod jej opieką to ja nie wiem.
O
4 lata temu
Manovra Heimlich'a
bELivefv
Jola
4 lata temu
Współczuję rodzicami mnie też dziecko umarło i wiem jaki to jest ból dla rodziców
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić