REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła13.08.19 (13:46)

Tragiczny finał poszukiwań 15-letniej turystki z Wielkiej Brytanii

Poszukiwania 15-letniej Nory Quoirin zakończyły się odnalezieniem zwłok dziewczynki. Policja w Malezji podała właśnie, że na ciało Brytyjki, która zaginęła na wakacjach, natrafiono niecałe dwa kilometry od domu, w którym przebywała z rodziną.
Facebook.com

Nora Quoirin była z rodzicami na wakacjach w Malezji. Przyjechali do kurortu Dusan w rezerwacie przyrody, w pobliżu Seremban. Do zaginięcia 15-letniej Brytyjki doszło w nocy z 3 na 4 sierpnia. Około 8 rano ojciec nastolatki, poszedł ją obudzić, jednak nie znalazł jej w łóżku. Okno w pokoju było otwarte na oścież.

Rodzice Nory zgłosili od razu zaginięcie na policję. Podali także, że musiało dojść do przestępstwa. Dziewczyna jest niepełnosprawna intelektualnie, nie potrafiła sobie z niczym poradzić sama i nie byłaby w stanie opuścić domu samotnie.

REKLAMA

Przez niemal dwa tygodnie ponad 250 osób z policji oraz straży pożarnej poszukiwało zaginionej dziewczyny. W poszukiwaniach brały udział helikoptery, psy policyjne oraz wolontariusze i mieszkańcy okolicznych wiosek.

W ramach śledztwa otwartego sprawdzano okolicznych kryminalistów, przeszukano inne pokoje oraz obsługę hotelową. Zrozpaczeni rodzice zaoferowali nagrodę w wysokości 10 tysięcy funtów, dla tego kto udzieli informacji. Uzbierano także 100 tysięcy funtów dodatkowych pieniędzy na poszukiwania.

Poszukiwania zakończyły się dzisiaj. Niecałe dwa kilometry od domku, w którym przebywała rodzina, odnaleziono ciało nastolatki.

Mogę potwierdzić, że znaleziono ciało w górach Betembum, w niedostępnym miejscu - powiedział szef policji stanowej Mohammed Yusop.

Ciało w nienaruszonym stanie leżało w pobliżu wodospadu. Na miejscu pracują specjaliści, którzy zbierają dowody w sprawie ewentualnego przestępstwa. Potrzebna będzie także identyfikacja ciała. Póki co, nie jest wiadome co było przyczyną śmierci nastolatki.

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij