o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|

Tragiczny finał pożaru na Podkarpaciu. 2-latek zmarł w szpitalu

0
Podziel się

Pożar wybuchł w sobotę wieczorem jednym z pokoi w domu jednorodzinnym w Śliwnicy (woj. podkarpackie). Dwulatek i jego matka trafili do szpitala. Niestety pomimo starań lekarzy dziecka nie udało się uratować.

Zanim przyjechały jednostki, pomocy udzielił strażak mieszkający w okolicy
Zanim przyjechały jednostki, pomocy udzielił strażak mieszkający w okolicy (WP.PL, Łukasz Szełemej)
bDoYQvqt

Pożar ugaszono błyskawicznie. Straż pożarna dostała informację o zdarzeniu około godz. 19 i natychmiast wysłała pięć zastępów straży pożarnej. Zanim jednostki dotarły na miejsce z pomocą ruszył strażak, który mieszkał w okolicy. To on wyniósł nieprzytomnego 2-latka z płonącego domu. Później strażacy dotarli do matki chłopca. Nieprzytomna kobieta została wyniesiona i przetransportowana razem z synem do szpitala.

W niedzielę poinformowano, że chłopiec nie żyje, a stan matki jest ciężki. W czasie akcji ratowniczej jeden ze strażaków doznał kontuzji nogi i również trafił do szpitala. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przyczyny pojawienia się ognia na razie nie są znane. Policja bada sprawę. Jak podaje RMF w momencie pożaru w domu przebywały jeszcze inne osoby, które aktualnie są przesłuchiwane.

bDoYQvqW
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić