Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Trzylatek pogryziony przez wilka w ZOO

10
Podziel się:

Trzyletni chłopiec, który pod nieuwagę ojca wsunął dłoń do klatki z wilkiem, został pogryziony przez zwierzę. Do wypadku doszło w ogrodzie zoologicznym Leśna baśń w Barnaule w Kraju Ałtajskim. Chłopiec ma pogryzione ręce i odgryzione ucho. Przebywa w szpitalu.

Trzylatek pogryziony przez wilka w ZOO
(PAP, Friso Gentsch)

Do wypadku doszło w sobotę po południu. Komitet Śledczy Kraju Ałtajskiego prowadzi śledztwo w tej sprawie - podała agencja TASS, która poinformowała o całej sprawie.

Agencja przypomina, że w tym samym ogrodzie zoologicznym w kwietniu 2016 r., została poraniona przez tygrysa pewna 14-latka, która usiłowała zrobić sobie selfie z drapieżnikiem.

Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(10)
VASCO
5 lata temu
Dziecka szkoda no i niestety wina rodziców ale osoba w wieku 14 lat ma już mózg i potrafi myśleć więc tutaj to selekcja naturalna
tiki
5 lata temu
Te wilki to tam luzem biegają?
Steffan z nk
5 lata temu
3 letni mop w zoo?
o czerwonym k...
5 lata temu
wilki nie gryzą, jeśli mają bardzo zły dzień
eze
5 lata temu
wilk do uśpienia jak nie rozumie kto jest na szczycie piramidy żwyieniowej
Eviva
5 lata temu
Ludzka głupota nie zna granic
AAA
5 lata temu
Normalna reakcja zwierzęcia, siedzi w klatce całe lata wbrew naturze, wilk jest wędrownikiem a do tego dziki.Dzieci trzeba pionować.
Realista
5 lata temu
Pozdrowienia dla ekologów...
OnyXs
5 lata temu
Jak widze tłumy w kolejkach kilometrowych do zoo to współczuje tym nieszczęśliwym zwierzakom, które musza ogląda tysiące pajaców które robią durne miny do nich.
uio
5 lata temu
W ogóle całe te ZOO to durnota. Powinni to polikwidować, a zwierzęta przystosować o życia na wolności i wywieźć do ich środowiska albo poczekać, aż naturalnie zakończą życie. Czego to niby uczy dzieci?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić